comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ersun Yanal'ın hakem sözleri: 'Fenerbahçe'yi eksik bırakabilirdik'

19 Mart 2023, Pazar 22:35
Ersun Yanal'ın hakem sözleri: 'Fenerbahçe'yi eksik bırakabilirdik'

Alanyaspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Fenerbahçe yenilgisinin ardından "Kritik yerlerden biri de tartışılan kart pozisyonu. Rakibimizi eksik bırakabilirdik." diye konuştu.

FutbolArena - Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında Alanyaspor'u deplasmanda 3-1 mağlup etti. Alanyaspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Fenerbahçe mağlubiyetinden sonra açıklamalarda bulundu.

ERSUN YANAL'IN BEIN SPORTS'TAKİ AÇIKLAMALARI
"Kritik yerlerden biri de tartışılan kart pozisyonu. Rakibimizi eksik bırakabilirdik. Maçın devre arasında hakemlere de söyledim. Bu kadar gergin ortamda maç yönetmek, bu ortamı yönetmek korkunç bir şey. Türk futbolunda tartışma durmayacak. Sağduyu nasıl sağlanabilir diye düşünüyorum ama zorlanıyorum. Fenerbahçe uzun yıllardır şampiyonluğu kovalıyor. Onların da bir stresi var. Çok rahatlıkla güçlü bir şekilde sahada bileğinin hakkıyla kazanabilecek her türlü donanıma sahip bir takım. Bence biraz daha sağduyu olmalıyız. Hocalarımızın ve yöneticilerimizin yaptığı açıklamalar futbola bir şey katmıyor. Her geçen gün bu rekabet daha farklı yerlerden konuşularak seslendiriliyor. Bir şey varsa hep beraber bakalım. Bunun hukuk ve adalet kısmı var."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da.

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!