comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ersun Yanal'ın Fenerbahçe'den talepleri! FutbolArena ulaştı

05 Aralık 2018, Çarşamba 21:48
Ersun Yanal'ın Fenerbahçe'den talepleri! FutbolArena ulaştı

Fenerbahçe'de yeniden takımın başına geçmesi konusunda büyük bir beklenti oluşan Ersun Yanal'ın talepleri ortaya çıktı.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de Ersun Yanal sesleri her geçen gün daha da yüksek ses ile söylenmeye başlandı. Fenerbahçe Asbaşkanı Semih Özsoy, sarı lacivertli taraftarların büyük bir beklenti içerisinde beklediği tecrübeli teknik adam ile bir görüşme gerçekleştirdi. İşte Ersun Yanal'ın Semih Özsoy görüşmesinde talep ettiği maddeler.


Ersun Yanal, Fenerbahçe'nin başına geçecek mi? (Ali Koç, Ersun Yanal görüşmesi)


Fenerbahçe'de gündem Ersun Yanal'ın yeniden takımın başına dönmesi. Sarı lacivertli taraftarlar, Kasımpaşa maçı sonrasında maçın bitiş düdüğü ile birlikte tezahüratta bulunduğu Ersun Yanal'ın Semih Özsoy ile yaptığı görüşmenin detayları ortaya çıktı.

PARA KONUSU GEÇMEDİ
Ersun Yanal'ın Fenerbahçe yönetimi ile yaptığı görüşmede para konusunun geçmediği bilgisine ulaşıldı. Ersun Yanal'ın Fenerbahçe yönetimi ile yapılan görüşmede 2 konu üzerinde durdu. Birincisi sözleşme süresi ve ikincisi kadro dışı kalan oyuncuların affedilmesi...

"KADRO DIŞI FUTBOLCULAR AFFEDİLSİN"

Semih Özsoy ile görüşen Ersun Yanal kendisine teklif edilenin aksine 6 aydan daha uzun bir sözleşme istedi. Ve Fenerbahçe'de uzun süredir kadro dışı kalan Aatıf, Dirar, Ozan ve Volkan Demirel'in takıma faydalı olacağını düşünen Ersun Yanal'ın bu oyuncuların affını istediği öğrenildi.

FENERBAHÇE KONGRE ÜYESİNDEN AÇIKLAMA

Öte yandan sosyal medyadan paylaşım yapan Fenerbahçe kongre üyesi ve TFF eski yöneticisi Selim Koray, "Ersun Yanal'ın Fenerbahçe ile görüştüğünü ve anlaşma ihtimalinin olduğunu öğrendim." ifadelerini kullandı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.