comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ersun Yanal'ın, "Benim bankom" dediği futbolcu

01 Mart 2019, Cuma 09:18
Ersun Yanal'ın,

Fenerbahçe'de teknik direktör Ersun Yanal, Nabil Dirar ile ilgili kararını yönetime iletti.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de bu sezon tarihinin en kötü dönemi geçiren Fenerbahçe'de gelecek sezonun yapılanmasıyla ilgili planlar da yapılıyor. Sarı lacivertli takımda Ersun Yanal'ın göreve gelmesiyle birlikte performansında artış olan Nabil Dirar hakkında da karar verildi. Tecrübeli teknik adamın Faslı futbolcunun satışına onay vermediği belirtildi. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Dirar, Fenerbahçe'de kalacak mı?


Ersun Yanal'ın göreve gelmesiyle birlikte kadroya yeniden dahil edilen Dirar için Club Brugge iddiası ortaya atıldı. Belçika ekibinin tecrübeli futbolcuyu transfer etmek için yaz aylarında girişimde bulunacağı iddia edilmişti. Takvim'de yer alan habere göre; Teknik direktör Ersun Yanal'ın ise Dirar'ı satmak istemediği ve yönetime verdiği raporda, "Önümüzdeki sezon benim bankom" dediği belirtildi. Club Brugge'ün tüm bunlara rağmen Dirar'dan vazgeçmeyeceği ve sarı lacivertlilerle görüşme yapacağı aktarıldı. 

BEŞİKTAŞ - FENERBAHÇE MAÇ SONU DEĞERLENDİRMELERİ


 

Fenerbahçe Haberleri: Nabil Dirar'ın performansı neden yükseldi?


Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Nabil Dirar'ın sergilediği performanstaki yükselişin iki nedeninin milli takım teknik direktörüyle birlikte Fenerbahçe'de Ersun Yanal'ın olduğu vurgulandı. Herve Bernard'ın 2,5 aylık kadro dışı döneminde Dirar ile yakından ilgilenerek psikolojik destek verdiği belirtildi. Fenerbahçe'de ise Ersun Yanal'ın göreve gelir gelmez tecrübeli futbolcuyla özel görüşmeler yaparak kendisine ihtiyacı olduğunu vurguladığı ve oyuncusunu yeniden kazandığı ifade edildi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"