comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ersun Yanal'dan sert çıkıştı: 'G*tünden uydurmasın kimse!'

04 Mart 2020, Çarşamba 02:10
Ersun Yanal'dan sert çıkıştı: 'G*tünden uydurmasın kimse!'

Ersun Yanal, basın toplantısı bitiminde hakkındaki tazminat iddialarına çok sert yanıt verdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe ile son maçına çıkan Ersun Yanal, Trabzonspor maçının ardından düzenlediği basın toplantısında tazminat iddialarıyla ilgili çok sert konuştu. 

Ersun Yanal maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, "Ersun Yanal tazminat haberleriyle ilgili sert konuştu ve ", Biz Fenerbahçe'ye gelirken de, giderken de nasıl gelip gittiğimizi yetkili şahıslara sorun. Bilip bilmeden yorum yapmayın! Bu konuda yorum yaparken ayıp etmeyin!" ifadelerini kullandı. 
"KİMSE G*TÜNDEN UYDURMAYACAK"

Öte yandan Ersun Yanal'ın, basın toplantısının bitiminde salondan ayrılırken de bu konuyla ilgili olarak son derece sinirli olduğu gözlemlendi. Yanal, salondan ayrılırken hakkında tazminat alacağı ve bu yüzden kulüple pazarlık yapacağı yönündeki iddialara, "Kimse g*tünden uydurmayacak öyle." diye konuştu. 

Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy ise bu konu hakkında, "Biz inandığımızı yapan, ezberleri bozan bir yönetimiz. Hocamız son dakikaya kadar Fenerbahçe'nin menfaatleri için mücadele etti. Antalyaspor maçında veda etmemeliydi. Yollarımız ayrılsa bile kalplerimiz bir. Zor dönemde geldi, zor dönemde bizimle birlikte kaldı. Rakamları biz tespit ettik. Dönem dönem gecikmeler oldu. Bir kez daha söylemek isteriz ki, Ersun Yanal'dan bu konuda istek ve taleple karşılaşmadık. Yolu açık olsun." dedi. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)