comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ersun Yanal'dan Mehmet Topal ve Tolgay Arslan modeli

19 Nisan 2019, Cuma 23:06
Ersun Yanal'dan Mehmet Topal ve Tolgay Arslan modeli

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, as kadro için Mehmet Topal - Tolgay Arslan modeline karar verdi. Kalan haftalar ve gelecek sezonun iskelet kadrosunu bu iki isim üzerine kuracak.

FutbolArena - MKE Ankaragücü ve Galatasaray maçlarından 1'er puan çıkartan Fenerbahçe'de teknik direktör Ersun Yanal 6 haftayı en az kayıp ile kapatmak için takımını kalan haftalara hazırlıyor. Ersun Yanal, orta saha için Mehmet Topal ve Tolgay Arslan merkezli bir sistem oluşturma hedefinde.


Fenerbahçe Haber: Fenerbahçe'nin Alanyaspor maçı ilk 11'i


Geçtiğimiz hafta sonu oynanan Galatasaray derbisinde 65 dakika 10 kişi oynamasına rağmen mücadeleden 1 puan çıkartan Fenerbahçe'de teknik direktör Ersun Yanal önderliğinde kalan 6 haftanın hazırlıkları sürdürülüyor.

Aytemiz Alanyaspor ile deplasmanda mücadele edecek Fenerbahçe'de Ersun Yanal yapılan idmanlarda takımın iskeletini Mehmet Topal ve Tolgay Arslan üzerine kurdu. Kalan 6 haftayı en az hasar ile atlatmak isteyen Ersun Yanal'ın bu iki oyuncu üzerine kuracağı sistem ile maçlara çıkacağı belirtildi.


Fenerbahçe Haberleri: Mehmet Ekici hangi maçlarda oynamayacak?


Tahkim Kurulu'ndan yapılan açıklamada, "Fenerbahçe Futbol A.Ş.'nin futbolcusu Mehmet Ekici'nin rakip takım futbolcusuna yönelik şiddetli hareketi nedeniyle FDT'nin 43. ve 35/4. maddeleri uyarınca 3 resmi müsabakadan men ve 13.000,00 TL para cezası ile cezalandırılmasında, sübut, hukuki niteleme ve cezanın tayini bakımından bir isabetsizlik bulunmadığı anlaşıldığından, başvurunun reddi ile cezanın onanmasına, oybirliği ile kabul edilmiştir" denildi. 
MEHMET EKİCİ HANGİ MAÇLARDA YOK

Cezasının ilk maçını Galatasaray derbisinde çeken Mehmet Ekici, Fenerbahçe'nin Aytemiz Alanyaspor ve Trabzonspor ile oynayacağı maçlarda da forma giyemeyecek.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!