comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ersun Yanal'dan istifa açıklaması! (Ersun Yanal istifa mı etti?)

11 Haziran 2019, Salı 20:46
Ersun Yanal'dan istifa açıklaması! (Ersun Yanal istifa mı etti?)

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, istifa ettiği yönündeki söylentilere cevap verdi ve bunun doğru olmadığını söyledi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, istifa kararı aldığı yönündeki söylentilere cevap verdi. Sosyal medyada tecrübeli teknik adamın transfer konusundaki anlaşmazlıklar nedeniyle istifa kararı aldığı iddiaları bir anda gündeme oturdu. 
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Ersun Yanal istifa mı etti?


Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, istifa kararı aldığı yönündeki söylentilere cevap verdi. Habertürk'e konuşan Ersun Yanak şunları söyledi:

"Bahsedilen iddialar nereden çıkıyor anlamıyorum. Böyle bir sıkıntı yok. Yazışmalar yapıldı. Ben listemi 1. sıra, 2. sıra, 3. sıra şeklinde verdim. Zaten ortada henüz bir transfer yok. Yani nasıl benim istemediğim adamlar alınmış olabilir? Daha ortada bir şey yok. Çalışmalar sürüyor. Transfer konusunda bir sorun yok. Bu konuda kimseye verdiğim bir demeç de yok. Çalışmalarımız yönetimle uyumlu bir şekilde devam ediyor."

 

Fenerbahçe Haber: Volkan Demirel ile sözleşme uzatılacak mı?


Fenerbahçe'de geleceği henüz netlik kazanmayan ve sözleşmesi sona eren kaptan Volkan Demirel hakkında konuşan Rıdvan Aksu: ''Volkan Demirel'in sahada katkısı konuşulan 500 bin Euro'dan daha fazla olur. Fenerbahçe'nin saha dışında da Volkan Demirel'e ihtiyacı var. Sembolik bir sözleşme yapılmalı. Emre Belözoğlu'nun da transferini bu anlamda doğru buluyorum.'' dedi.

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (12 Eylül 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.