comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ersun Yanal'dan iddialı sözler: 'Son sözü biz söyleyeceğiz!'

25 Ağustos 2019, Pazar 00:15
Ersun Yanal'dan iddialı sözler: 'Son sözü biz söyleyeceğiz!'

Fenerbahçe, Süper Lig 2. haftasında deplasmanda Medipol Başakşehir'i 2-1 mağlup etti. Maçın ardından teknik direktör Ersun Yanal açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Medipol Başakşehir maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

"BU LİGDE SON SÖZÜ BİZ SÖYLEYEEĞİZ"
"Biz sevinmeyi de, üzülmeyi de birlikte yaşıyoruz. korda ne yazdığı önemli değil.  Biz birlikte yürüyoruz. Bugün oyunu beğenmedim. Ancak dediğim gibi Fenerbahçe kulübü taraftarı, yönetimi ve futbolcusuyla birlikte yürüyor. Bu ligde son sözü biz söyleyeceğiz. 

"OYUNU BEĞENMEDİM VE SORUMLULUĞU ÜSTLENİYORUM"

Takımın performansı hakkında konuşan Ersun Yanal, "Kötü oyunun sorumluluğunu üstleniyorum. Yönetimiyle, taraftarıyla birlikte yürüyoruz." ifadelerini kullandı. 

"SONUCU BELİRLEYEN BİZ OLACAĞIZ"

“Bu sıkılıkta bir takımız. Bugünkü kötü oyun benim, pozitif olan her şey futbolcuların. Paylaşımları doğru yönetmeliyiz. Hiçbir çekincemiz, hiçbir korkumuz yok. Fenerbahçe çekincesi olmayan bir takımdır. Sonuna kadar transfer için çalışılıyor. Başkanımızın verdiği bir takvim var ve bu da önümüzdeki hafta olacak. Biz mücadelemize devam ediyoruz” dedi. Maçta beraberlik golünü atan Vedat hakkında değerlendirme yapması istenen Yanal, “Vedat'ı alırken ben gerekli kanaate sahiptim. Sizin takdir etmeniz daha önemli. Ben o değeri ona verdim ve o da karşılığını veriyor. Güçlü olan bir takımız. Sorunlarımız da olacaktır ama bunu birlikte atlatacağız” 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!