comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ersun Yanal'dan iddialı açıklama: "İpi göğüsleyeceğiz!"

04 Ekim 2019, Cuma 23:13
Ersun Yanal'dan iddialı açıklama:

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Antalyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 7. haftasında sahasında Antalyaspor'a 1-0 mağlup olarak beklemediği bir yenilgi aldı. Maçın ardından sarı lacivertli takımın teknik direktörü Ersun Yanal açıklamalarda bulundu. 


Fenerbahçe 0-1 Antalyaspor Ersun Yanal maç sonu açıklamaları


"YAPILACAK ŞEY BU TAKIMA İNANIP DEVAM ETMEKTİR"

Kanattan çok iyi organize olmamız gerekiyordu. Sol bekin oyunu hızlandırması açısından oyuna katılması gerekiyordu. Bu eksiklikler bizi yavaşlattı. Rakibe karşı ne kadar üstün olsak da, merkezi geçemedik. Her türlü organizasyonu denedik. Zor olacak pozisyonlardan da yararlanamadık. Oyuncularımızın duyarlılığını çok iyi anlıyorum. İçeride baya mağlubiyete üzgün ve tepkililer. Yapılacak en iyi şey bu takıma güvenip, devam etmektir.
"BAŞIMIZA GELEN KAZA" 

Başımıza gelen kaza. . Hak etmediğimiz bir yenilgi aldık. Oyuncularımın karşılık verdiği tepkiyi iyi niyetli olarak değerlendiriyorum. 

"BU TAKIM LİGDE İPİ GÖĞÜSLEYECEKTİR"

Biz 6 hafta içinde taraftarımızın bize inandığı ve bizi desteklediği süreç yaşadık. Eksiklerimiz vardı bu süreçte. Buna rağmen tempo, oyundaki tutumumuz ve üstünlüğümüz, tavrımız ve tabi ki ortaya konan ofansif istetistikler taraftarların istediği sonuçlardı. İnanmaya devam etsinler. Biz bu yoldan asla vazgeçmeyeceğiz. Ben bu takıma inanıyorum. Eksiklerimizi tamamlayacağız. Çok kısa sürede daha tempolu bir takım olacak. Birkaç haftaya ihtiyacımız var. Bu takım ipi göğüsleyecektir."

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)