comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ersun Yanal'dan Fenerbahçe kadrosuna eleştiri! 'Uygun bir takım değil'

13 Mayıs 2019, Pazartesi 17:20
Ersun Yanal'dan Fenerbahçe kadrosuna eleştiri! 'Uygun bir takım değil'

Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, Ali Koç ile beraber katıldığı WinWin gecesinde, kadro hakkındaki sözleriyle dikkatleri üzerine çekti.

FutbolArena - Acun Ilıcalı ve Cem Yılmaz'ın Fener Ol kampanyası için düzenlediği gecede Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ali Koç ile beraber canlı yayına katılan Ersun Yanal, takım hakkındaki ifadeleriyle dikkat çekti.
 

Fenerbahçe neden başarısız oldu?


Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, Fener Ol için düzenlenen WinWin kampanyasının canlı yayınında konuştu. Kulüp başkanı Ali Koç'un yanında oturan Ersun Yanal, Fenerbahçe'nin mevcut kadrosunu eleştirdi.

FENERBAHÇE KADROSUNA YAŞ VE KONTRAT ELEŞTİRİSİ
Ersun Yanal açıklamalarında, "Biz aslında zor bir ortamda çalışıyoruz. Kolay bir ortamda çalışmıyoruz. Yaş olarak kontrat olarak pozisyon olarak ve tabii bunu daha ileriye taşıyacak kontrat olarak uygun bir takımla beraber değiliz. Hiçbir oyuncumuzun karakterinden asla şikayetçi değilim. Hiçbir oyuncumuzun aklından ya da yüreğinden hiçbir zaman şüphe etmedim. Bulunduğumuz durum ve pozisyon bizi oldukça zorluyor" dedi.

"SİZ BAŞARIYI DEĞİL, TAKIMI SEVİYORSUNUZ"
Ersun Yanal öte yandan bu kampanya adı altında Fenerbahçe taraftarına seslenerek, "Siz başarıyı değil, takımınızı seviyorsunuz. Fenerbahçe taraftarını özel kılan bu. Elbette başarıyı da seviyorsunuz ama şu var ki; Başarı ve başarısızlığı bu kadar güzel kucaklayan camianın taraftarı olmak ise başka bir ayrıcalıktır." ifadelerini kullandı ve stüdyoda büyük alkış aldı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (20 Eylül 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.