comScore
1 / 14

Ersun Yanal'dan Eljif Elmas kararı! Bakın ne olacak

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal adı Avrupa’nın ev kulüpleri ile anılan Elif Elmas için kararını verdi. 

2 / 14

Ersun Yanal’dan Eljif Elmas kararı! Bakın ne olacak

<h2>Ersun Yanal’dan Eljif Elmas kararı! Bakın ne olacak  </h2>
Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal ligde kalan haftalarda Elif Elmas’tan daha fazla verim alabilmek için genç futbolcuya farklı rol vermeyi planlıyor.
3 / 14
Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Elif Elmas’a çare arıyor. Sarı Lacivertli takımda bir türlü beklenen performansı sergileyemeyen genç futbolcunun milli maç arasında Makedonya’daki olumlu performansından sonra deneyiml teknik adam da Elif Elmas’a farklı bir rol vermeyi planlıyor.
4 / 14
Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, 8 numara ve zaman zaman kanatta forma verdiği Elif Elmas’ı hücuma yönelik bir pozisyonda oynatmayı düşünüyor.
5 / 14
Bu mevkilerde Mehmet Ekici ve Zajc’ın olmasından dolayı genç futbolcuya yer arayan ve Elif Elmas’tan daha fazla verim almayı planlayan Ersun Yanal, önümüzdeki maçlardaki skorlara göre genç futbolcuyu biraz daha Mehmet Ekici ve Zajc’ın yanında değerlendirecek.
6 / 14
Milli maç arasında Makedonya’nın Letonya’yı 3-1 mağlup ettiği maçta 2 gol atan Elif Elmas performansıyla da göz doldurmuştu.
7 / 14
Elif Elmas bu sezon Fenerbahçe formasıyla ligde 23 maçta 1 gol atarken, tüm kulvarlarda 34 maçta görev aldı.
8 / 14
9 / 14
10 / 14
11 / 14
12 / 14
13 / 14
14 / 14