comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ersun Yanal'a şok sözler: "Ronaldo ve Messi'yi de yedek bırakır"

29 Şubat 2020, Cumartesi 23:12
Ersun Yanal'a şok sözler:

A Spor yorumcusu Zeki Uzundurukan, Antalyaspor - Fenerbahçe maçının ardından teknik direktör Ersun Yanal'ı eleştirdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 24. haftasında deplasmanda Antalyaspor ile 2-2 berabere kaldı. Sarı lacivertliler bu beraberlikle zirvenin oldukça gerisine düşerken, cezası nedeniyle takımın başında yer alamayan teknik direktör Ersun Yanal'ın kulüpteki geleceği yeniden tartışma konusu oldu. 

A Spor yorumcusu Zeki Uzundurukan, Fenerbahçe'de yönetim ve teknik direktör değişmesi gerektiğini, aksi halde başarının gelmeyeceği yönünde yorumda bulundu. 
"ERSUN YANAL İLE BAŞARI GELMEZ"

Fenerbahçe'nin önündeki en büyük engel başarısız yönetim, başarısız ve formsuz hocada. Ayrıca son derece formsuz, başarısız bir Ersun Yanal var. Yardımcıları da var. Seneye Ersun Yanal kalsa da, 50 milyon euro değerinde transfer yapılsa da Fenerbahçe başarılı olamaz. Başarı transferle gelmiyor. Sivasspor bunun güzel örneği. 

"MESSI VE RONALDO'YU DA YEDEK BIRAKIR"

Ersun Yanal'a Messi, Cristino Ronaldo ve Cavani'yi de verseniz ya onların da formu düşer, ya da yedek kalırlar. Geçen yıldan hiç farkı yok takımın. Alınan kaliteli yabancı futbolcular var ama hoca aynı hoca, yönetim aynı yönetim. Fenerbahçe acilen kongreye gidip yeni bir yönetim gelmeli. Bu işi bilen, futbolu bilen, Türk futbolunu bilen yönetim gelmeli. Ayrıca formda bir teknik direktör gelmeli. Teknik Direktör ve yönetim değişmediği sürece Fenerbahçe'nin başarılı olacağına inanmıyorum. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)