comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ersun Yanal'a eleştiri: 'Hatalar var!'

15 Mart 2019, Cuma 23:09
Ersun Yanal'a eleştiri: 'Hatalar var!'

Alp Pehlivan, Fenerbahçe - Sivasspor maçını yorumladı. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig 26. haftasında sahasında Sivasspor'u 2-1 mağlup etti. TRT Spor'da Alp Pehlivan müsabakayı yorumladı. 


Fenerbahçe 2-1 Sivasspor Alp Pehlivan TRT Spor yorumları


"İKİNCİ BÖLGEDEKİ ZAFİYET"

Fenerbahçe savunmasına bakıldığı zaman iki tane ön liberoyu çıkarıyorsun ve bir de onların önünde oynayan 10 numara poziyonundaki oyuncuyu alıyorsun. Mehmet Topal sakatlandı bir şey demiyorum. Ancak onun da çıkış dakikasına bakıyorum, 54. dakika. Oyunun 3'te 2'lik bölümünde oyunda kalıyor. Sakatlanıp çıkmasa belki tercih olarak... 3 oyuncu değişikliği dahi ikinci bölgedeki zafiyetini gösteriyor. 
"ISLA EN YUMUŞAK KARNIYDI"

Isla'nın kanadında Sivasspor çok yüklendi. Ayew destek vermedi hiç. Isla bugün Fenerbahçe'nin en yumuşak karnıydı ve senin elinde Şener gibi bir futbolcu var. Hakan Keleş sürekli olarak Isla'nın kanadından atak yapılmasını istedi. 

FENERBAHÇE - SİVASSPOR MAÇ SONU DEĞERLENDİRMELERİ


 

Fenerbahçe 2-1 Sivasspor Ersun Yanal'ın basın toplantısı


"FUTBOLCULARIMIZI KUTLUYORUM"

Takım olarak ne yaptığımızı biliyoruz. Bunun bilincinde devam ediyoruz. Özellikle gelecek seoznu planlayarak gidiyoruz. Futbolda bazen planlarınız tutmaz ama bugün kazanmak önemliydi. Geri dönüşümüz önemliydi. Futbolcularımızı mücadelelerinden dolayı kutluyorum. 

"BUGÜN DAHA KÖTÜ VE KOPUKTUK"

Rizespor maçında belirli dakikalarda iyi oyunumuz vardı. Rakip 10 kişi kalana kadar etkili oyunumuz vardı. Bugün bunların çoğu yoktu. Daha geniş, birbirinden kopuk bir takım vardı. En azından skor geçişlerini iyi yaptık. Duran topların dışında rakibe akan oyunda pozisyon vermedik. Biz pozisyonlara girdik, girmek için ciddi çaba sarfettik. Ancak koordinasyonu bozuk bir oyunla başladık. Kopuk oynadığın zaman ikinci topları alma konusunda hep sorun yaşıyorsunuz zaten. Bugün de bu sorunu yaşadık. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (20 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.