comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ersun Yanal'a Beşiktaş - Galatasaray derbisi sorusu

20 Ekim 2019, Pazar 22:37
Ersun Yanal'a Beşiktaş - Galatasaray derbisi sorusu

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Denizlispor maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 8. haftasında deplasmanda Denzilspor karşısında 2-1 galip geldi. Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal maçın ardından açıklamalarda bulundu. 


Denizlispor 1-2 Fenerbahçe Ersun Yanal'ın maç sonu açıklamaları


"BİREYSEL HATALARDAN YEDİĞİMİZ 7. GOL"

Bu sezon bireysel hatadan yediğimiz yedinci gol. Bu deplasman ve bundan sonraki deplasmanlar oldukça zor geçecek. Oldukça dirençli ve karşılık veren takımlar oldu. İdeal oyuncularımızın performanslarını yükseltmekle uğraşıyoruz.
"EMRE BELÖZOĞLU ÖZEL BİR OYUNCU"

Emre Belözoğlu özel bir oyuncu. Her alanda gözünü kapatıp, işini en iy şekilde yapan bir oyuncu. Yaşla ilgili problem değil, darbeyle ilgili problem. Onu da idareten oynadı. Takımın belli bir gücü var. Bu gücü çalışarak ileriye götürmek istiyoruz. Hem liderlik açısından, hem de saha dışındaki oyunculara örnek olmasından biz oldukça memnunuz. Çok faydalı oluyor bu konuda. Umarım uzun süre devam ederiz. 

"FENERBAHÇE'DE OYNAMAK CİDDİ HAZIRLIK GEREKTİRİR"

Ferdi Kadıoğlu sorusu üzerine yanıt veren Ersun Yanal, "Fenerbahçe'nin kadrosu çok değerlidir. Fenerbahçe'de olmak ve Fenerbahçe'de oynamak ise çok ciddi bir hazırlık gerektirir.  Bunun en önemli aşaması ise takımın ahengine uyum sağlamayı gerektirir." dedi. 

BEŞİKTAŞ - GALATASARAY DERBİSİ HAKKINDA

"Futbolun kazanacağı bir maç olmasını diliyorum, futbol kazansın ve futbolun dışında hiçbir şey konuşulmasın, sadece futbol konuşulup oynansın. Kimse kimseye saldırmasın, arkasından konuşmasın sadece futbol konuşalım, işimiz sadece futbol olsun"


Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"