comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ersun Yanal için eski yardımcısından olay paylaşım (FB Haberleri)

28 Nisan 2019, Pazar 16:44
Ersun Yanal için eski yardımcısından olay paylaşım (FB Haberleri)

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın Trabzonspor mücadelesi sonrasında basın toplantısında soru almaması üzerine eski yardımcılarından Turgay Biçer tarafından eleştiri geldi.

FutbolArena - Ersun Yanal yönetimindeki Fenerbahçe dün akşam oynanan Trabzonspor mücadelesinde 90+6. dakikada bulduğu golle 1 puanı hanesine yazdırdı. Spor Psikoloğu olan ve daha önce Ersun Yanal ile çalışmış Turgay Biçer, sosyal medya hesabından Ersun Yanal'a eleştiri getirdi.


Fenerbahçe Haber: Ersun Yanal'ın Trabzonspor maçı sonrası açıklamaları


Fenerbahçe'de kötü gidişat devam ediyor. Sarı-Lacivertli takım dün Trabzonspor karşısında 1 puanı son dakikada bulduğu golle elde edebildi. Fenerbahçe'de bir dönem teknik direktör Ersun Yanal ile görev almış Turgay Biçer, Ersun Yanal'ın mücadele sonrasında yaptığı basın toplantısına eleştiri getirdi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, dün akşam Trabzonspor mücadelesi sonrasında basın toplantısında soru almayacağının açıklanmasının ardından birçok basın mensubu toplantı salonunu terk etmişti.
''TRİBÜNLERE OYNAMAYA BAŞLAMIŞSA''

Turgay Biçer konu hakkında sosyal medya hesabından: ''Ersun Hoca da tribüne oynamaya başlamışsa öğrenmeyi kesmiştir; oysa uzun yıllar Fenerbahçe'ye hoca kalabilir, vazgeçilmez bir teknik direktör olabilir, o kumaşı var.'' ifadelesini kullandı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


Ersun Yanal'ın Trabzonspor maçı açıklamaları için tıklayınFutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)