comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ersun Yanal geldi, Ali Koç takımdan uzaklaştı

28 Mart 2019, Perşembe 15:39
Ersun Yanal geldi, Ali Koç takımdan uzaklaştı

Fenerbahçe'de Ersun Yanal'ın göreve gelmesinin ardından Başkan Ali Koç'un takımla sık sık yaptığı görüşmeler de sona erdi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de tarihinin en kötü performansını sergileyen Fenerbahçe'de ligin ilk yarısında alınan başarısız sonuçların ardından sık sık soyunma odasına giren ve futbolcularla toplantılar yapan Ali Koç, Ersun Yanal'ın göreve gelmesinin ardından bu görüşmeleri sonlandırdı. Ali Koç, yaklaşık 4 aylık dönemde sadece Beşiktaş derbisi öncesi futbolcuları ziyaret etti. 

FENERBAHÇE'DE NORMALLEŞME SÜRECİ
Fenerbahçe'de Ali Koç, ligin ilk yarısında Phillip Cocu ve Erwin Koeman dönemlerinde takımın aldığı kötü sonuçların ardından sık sık soyunma odasına inmişti. Devre aralarında dahi soyunma odasını ziyaret eden Ali Koç, aynı zamanda Samandıra'da da futbolcularla toplantılar yapmıştı.

ERSUN YANAL İŞE DEĞİŞİM BAŞLADI

Sarı lacivertlilerde Ersun Yanal'ın göreve gelmesinin ardından bu durum değişti. Yanal sonrası yaklaşık 4 aylık süreçte Ali Koç sadece Beşiktaş derbisi öncesi oyuncuları ziyaret ederek başarılar dilemişti. Bunun dışında Ali Koç, takımla uzun süredir diyaloğa girmedi ve kontrolü Ersun Yanal ile ekibine devretti.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"