comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ersun Yanal, Gaziantep FK - Fenerbahçe maçına gidecek mi?

17 Ocak 2020, Cuma 15:54
Ersun Yanal, Gaziantep FK - Fenerbahçe maçına gidecek mi?

Gaziantep FK - Fenerbahçe maçı öncesi hasta olan Ersun Yanal'un durumu netleşti. Ersun Yanal, serum ve ilaçların desteği ile Gaziantep'te takımın başında yer alacak.

FutbolArena Fenerbahçe'nin Süper Lig'de Gaziantep FK ile oynayacağı maç öncesi teknik direktör Ersun Yanal'ın durumu belli oldu. Hafta boyunca dinlenerek idmanlarda yer almayan Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, serum ve ilaçların desteği ile Gaziantep'te takımın başında yer alacak.
 

Ersun Yanal iyileşti mi? Gaziantep FK - Fenerbahçe maçı öncesi Ersun Yanal sağlık durumu


Fenerbahçe'nin tecrübeli teknik direktörü Ersun Yanal ağır grip nedeniyle hafta içinde Kayserispor ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçında takımın başında yer alamadı. Mücadeleyi 39 derece ateşle soyunma odasından izleyen Ersun Yanal'ın sağlık durumu belli oldu.

SERUM VE İLAÇLARIN DESTEĞİ İLE GİDİYOR
Fenerbahçe sağlık ekibinin Kayserispor maçına çıkmasına izin vermediği Ersun Yanal, Gaziantep FK maçında sahaya çıkabilecek. Hafta boyunca hastalığı nedeniyle idmanlara çıkmayan tecrübeli teknik direktör, Gaziantep FK deplasmanında takımının başında yer alacak.

Durumu daha iyi olan Fenerbahçe hocası Ersun Yanal, kritik maç öncesi serum, iğne ve ilaçların desteği ile Gaziantep'e gidecek. Gaziantep FK - Fenerbahçe maçında Ersun Yanal yedek kulübesinde yer alabilecek. Karşılaşma 18 Ocak 2020 Cumartesi akşamı saat 20.00'de başlayacak.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)