comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ersun Yanal, Fenerbahçe'nin teklifini kabul etmedi

05 Aralık 2018, Çarşamba 17:33
Ersun Yanal, Fenerbahçe'nin teklifini kabul etmedi

Fenerbahçe ile görüşen Ersun Yanal'ın kendisine teklif edilen sözleşmeyi reddettiği ortaya çıktı. Fenerbahçe - Ersun Yanal temaslarındaki son dakika gelişmesi haberimizde.

FutbolArena - Cocu'nun ayrılığından sonra takımı Erwin Koeman'a emanet eden Fenerbahçe, yeni teknik direktör arayışlarını sürdürüyor. Taraftarların istediği Ersun Yanal ile ilk teması kuran Fenerbahçe yönetimi, olumlu geri dönüş alamadı.
 

Fenerbahçe Ersun Yanal ile anlaştı mı?


Milliyet Gazetesi muhabiri Senad Ok sosyal medyadan yaptığı paylaşımında, "Fenerbahçe yöneticisi Semih Özsoy ile görüşen Ersun Yanal, kendisine teklif edilen 6 aylık sözleşmeyi kabul etmedi. Semih Özsoy, Ersun Yanal'ın cevabını Ali Koç ile beraber değerlendirecek." ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe taraftarları geçtiğimiz hafta Samandıra'da toplanarak takımın başına yeniden Ersun Yanal'ın getirilmesini talep etmişti. Sarı lacivertli yönetimin Ersun Yanal'dan gelen cevap sonrası atacağı adımlar merak konusu oldu.
KOEMAN'DAN ERSUN YANAL AÇIKLAMASI

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erwin Koeman, Dinamo Zagreb maçının ardından basın toplantısında kendisine sorulan Ersun Yanal sorusuna cevap verdi. Koeman, Ersun Yanal tezahüratları hakkında ne diyeceksiniz? sorusuna "Futbolda birçok sefer bunlar olmuştur. Benim için soruyorsanız ben umursamıyorum." yanıtını verdi. 

Fenerbahçe ile ilgili haberlere Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.