comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ersun Yanal: 'Bizden iyi olmayan Zenit'e elendik'

21 Şubat 2019, Perşembe 23:34
Ersun Yanal: 'Bizden iyi olmayan Zenit'e elendik'

Fenerbahçe'nin Zenit'e 3-1 yenilerek UEFA Avrupa Ligi'nden elendiği maçın ardından Ersun Yanal ve Victor Moses açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal ve yıldız futbocu Victor Moses, Fenerbahçe maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. 

ERSUN YANAL'IN SÖZLERİ
"Maç başında çalıştığımız yerden gol yedik. Bu gol maçı eşitledi. Biraz bocaladık ama toparladık. İlk yarıda sonucu aldık. Rakibin direncini de kırdık ama çıkarken top kaybı bizi üzdü. Kimin yaptığı önemli değil. Doğru yoldayız ama sonuç alamıyoruz". 

BASIN TOPLANTISINDA SORU GELMEDİ

"Bizden iyi olmayan Zenit'e elendik. Bunun için üzgünüz. Ancak çalışmaya devam etmek zorundayız. Sonuç almak zorundayız. İyi oyunumuza karşı sonucu getirmek istiyoruz."

Ersun Yanal basın toplantısında soru gelmeyince kısa bir açıklama yaptıktan sonra toplantıyı bitirdi.

ZENİT - FENERBAHÇE MAÇ SONU DEĞERLENDİRMELERİVICTOR MOSES'IN SÖZLERİ

"Biz buraya elimizden gelenin en iyisini yapmaya geldik. Yaptığımız hatalar skoru belirledi. Önümüze bakarken buradan aldıklarımızı kendimize katabiliriz. Acı verici böyle kaybetmek. Her şey bizim elimizdeydi ama yaptığımız hataların bedelini acı bir şekilde ödedik. Başka bir şey söyleyemiyorum.  Bu akşam yaptığımız hataları bir kez daha yapmamamız gerekiyor. Önümüze bakmalıyız. Pazartesi günü Beşiktaş'a karşı çok zor bir derbi oynayacağız. Ligde nasıl bir durumda olduğumuzu biliyoruz. Ancak takım halinde, birlik olarak en iyi şekilde çalışmalıyız. Beşiktaş'ı yenmek."

Sadık Çiftpınar ise "Akıllı davranabilseydik, 2-1 ile turu alıp dönebilirdik. Böyle bir taraftar desteğine karşı da iyi oynadık. Hataların cezasını çekiyorsunuz, hepsi ders olacaktır. Artık sadece elimizde lig kaldı. Umarım Beşiktaş maçıyla galibiyet serisine başlarız." diye konuştu.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)