comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ersun Yanal 6-1'lik Bayern Münih maçı sonrası neler söyledi?

31 Temmuz 2019, Çarşamba 00:09
Ersun Yanal 6-1'lik Bayern Münih maçı sonrası neler söyledi?

Fenerbahçe, Audi Cup'ta Bayern Münih'e 6-1 kaybetti. Maçın ardından sarı lacivertlilerin teknik direktörü Ersun Yanal açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Audi Cup'ta Bayern Münih karşısında alınan 6-1'lik mağlubiyetin ardından basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

"GÜÇLÜ BİR TAKIMIZ"
Güçlü bir takımız. Güçlü oyuncularımız var. Bu tür maçları oynayarak eksiklerimizi görme imkanına sahibiz. Bu konuda çalışmalar devam ediyor. Bazı oyuncularımızın ufak tefek problemleri var."

"DERİN BİR KADRUMUZ YOK VE BUNUN SIKINTILARINI YAŞIYORUZ"

"Çok derin bir kadromuz yok. Mevki olarak da derin bir kadromuz yok ve zaman zaman bunun sıkıntılarını yaşıyoruz. Ancak en kısa zamanda eksiklerimizi gidermek için çalışıyoruz. Çalışmalarımız devam edecek. Önümüzde bir kulvar ve o da şampiyonluk kulvarı."

DİRAR KONUSUNDA NELER YAŞANDI?

Ersun Yanal Dirar'a gösterilen tepki ve Faslı futbolcunun oyundan çıkmak istemesiyle ilgili olarak, "Dirar 2 gün önce geldi ve takımla 1 antrenman yaptı. Bu tip maçlarda hatalar şefkatle karşılanmalı. Zannediyorum bir daha böyle bir durum olmaz. Zaten daha sonra alkışladılar. Dirar sol bek oynadı, onun mevkisi değil. Takım için fedakarlık yaptı." dedi. 

"SKORDAN BAŞKA ŞEYLERE BAKIYORUM"

"Fenerbahçe bu tip turnuvalara katılmalı. Fenerbahçe'nin prestiji ortada. Ben skordan daha farklı şeylere bakıyorum. Bunlar olabilir. Birkaç gün önce de başka takımlar böyle skorlar aldılar."

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!