comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erol Bulut'un ilk sözleri: "Ben değil, biz olup başaracağız!"

06 Ağustos 2020, Perşembe 21:26
Erol Bulut'un ilk sözleri:

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Erol Bulut, sözleşme imzaladıktan sonra FB TV'de ilk kez konuştu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Erol Bulut, FB TV'de açıklamalarda bulundu. 

"BU DUYGUYU ANLATMAK KOLAY DEĞİL"
"Fenerbahçe'de 4 yılda 4 kupa kazandım. Çok güzel geçirdim. Gururla formayı taşıdım. Bugün de aynı gurur ve heyecanı yaşıyorum. Anlatmak kolay değil gerçekten. Hem futbolcu, hem teknik direktör olarak Fenerbahçe'de olmak."

"EKİBİMLE GÜZEL İŞLER YAPTIK"

3 senelik teknik direktörlük görevimde zorluklarla başlayan ama sonucu güzel biten bir süreç yaşadım. Alanyaspor süreci olumlu bitti. Fenerbahçe'ye geldim. Bir takıma yeni gidiyorsunuz. Yardımcı antrenör olarak başlayıp, teknik direktör olma kararını verdikten sonra zor bir süreç başlıyor sizin için. Teknik Direktör olmak istiyorsanız bazı şeylere net karar vermeniz gerekiyor. O kararı doğru zamanda aldım. Ekibimle güzel işler yaptık. 

"HÜCUM OYNAYAN BİR EKİBİM OLDUĞU ORTADA"

"İstatistikler çok önemli tabii ki. Herkes, yorumcular benim defansif oynattığımı düşünenlerin yanlış düşündüğünü gösteriyor bu istatistikler. Benim hiçbir zaman öyle bir tarzım olmadı. Malatya'da da en çok gol atan ve en az gol yiyen beşinci takımdık. Bunu Alanyaspor ile daha da geliştirdik. Hücum oynayan bir ekibim olduğu ortada."


EROL BULUT'TAN YENİ TRANSFERLER HAKKINDA

"Gökhan'ı anlatmaya gerek yok. Fenerbahçe'de gösterdiği başarıları ortada. Beşiktaş'ta güzel yılları oldu. Yine yuvasına döndü. Gökhan'ı izlediğimizde bazen kanat mı bek mi oynuyor düşünmemiz lazım. Yaşına kimse bakmasın. Ben öyle söyleyeyim. Son yıllarda hep 30'un üzerinde maç oynayan bir futbolcumuz. Ufak sakatlıklar geçirse de takıma çok katkısı olacaktır. Hayırlı olsun diyorum. 

CANER ERKİN - "HÜCUM FUTBOLUMUZA KATKI SAĞLAYACAK"

NOVAK - "ÇOK İYİ SEZON GEÇİRDİ. CANER ERKİN İLE BİRLİKTE FORMA SAVAŞI VERECEK"

MERT HAKAN - "ÇOK ÇALIŞAN BİR FUTBOLCU. SİSTEMİMİZDE ÖNEMLİ BİR YERİ OLACAK"


Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"