comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erol Bulut'tan Mesut Özil için Galatasaray derbisi yanıtı

25 Ocak 2021, Pazartesi 22:33
Erol Bulut'tan Mesut Özil için Galatasaray derbisi yanıtı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, Mesut Özil'in Galatasaray derbisinde oynama durumu hakkında açıklama yaptı.

FutbolArena - Süper Lig'in 21. haftasında Fenerbahçe evinde Hes Kablo Kayserispor'u 3-0 mağlup etti. Müsabaka sonrası basın toplantısında konuşan Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, bugün güzel bir maç ve skor olduğunu ifade etti. Erol Bulut, Mesut Özil'in Galatasaray derbisinde oynama durumu hakkında da açıklama yaptı.

"ATTILA 5 SENEDİR TAKIMDA OYNUYOR GİBİYDİ"
"Onlardan birisi bugün oynayan Attila. Büyük bir yıldız katıldı o da Mesut Özil. Başkanımıza çok teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten isteklerimizi devre arasında yerine getirmeye çalıştılar ve çalışıyorlar da. Attila 5 senedir takımda oynuyor gibi performans sergiledi. Yanında önündeki arkadaşlarla iyi iletişim kurdu."

"5-6 PUAN DAHA FAZLA ALABİLİRDİK"

Ligin ilk yarısının tamamlanması hakkında konuşan Erol Bulut, “Şu an 42 puandayız. Benim planladığımdan 5-6 puan daha fazla alabilirdik. Ama maalesef istediğimiz şekilde gerçekleşmedi. Geri kalan 20 maçta bunları telafi edip o puanları alıp istediğimiz hedefte oluruz” açıklamasında bulundu.

MESUT ÖZİL, GALATASARAY DERBİSİNDE OYNAYACAK MI?

"Sıkışık fikstürdeyiz. Biz zaten çalışmalarımızı bu yönde yaptık. Maalesef sadece 4 haftalık bir çalışma süreci oldu. Futbolcularımız hep aralıklı geldi. Şu an bize katılan futbolcular oldu. Oynayan bir futbolcuydu Attila. Bugün bize katkısı fazlasıyla oldu. Diğer taraftan Mesut aramıza katıldı. O eski takımında uzun zamandır süre almadı. O da en kısa zamanda istediğimiz seviyeye getirip takıma büyük katkı sağlayacak."

Galatasaray derbisinde Mesut Özil'in oynayıp oynamayacağıyla ilgili sorulan soruya ise Erol Bulut, “Bekleyip görsün” cevabını verdi.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"