comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erol Bulut'tan Galatasaray sözleri! "Ne oldu?"

13 Ekim 2020, Salı 11:59
Erol Bulut'tan Galatasaray sözleri!

Fenerbahçe'de teknik direktör Erol Bulut, basın mensuplarıyla sohbet toplantısı gerçekleştirdi.

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, basın mensuplarıyla bir araya geldi. Sözcü Gazetesi'nden İrfan Yirmibeş, genç teknik adamın açıklamalarını derledik. İşte Erol Bulut'un açıklamalarından öne çıkanlar:

"GALATASARAY'I ŞAMPİYON İLAN EDİYORLARDI, NE OLDU?"
"Fenerbahçe'nin şampiyonluğun favorisi ilan edilmesi çok yanlış. 2 hafta önce Galatasaray'ı şampiyon ilan ediyorlardı, ne oldu? Daha çok maç var. Futbol sahada oynanır, şampiyonluk da sahada kazanılır."

"OZAN'I SATMAYI DÜŞÜNMEDİK"

"Ozan Tufan'ı kesinlikle satmayı düşünmedik. Bizim için çok ama çok değerli bir oyuncu. Yetenekleri çok fazla. Onu ön tarafta oyun bozarken de dripling yaparken de görüyorum. 10 numarada da görev verdim. İş bitiren bir 10 numara bizim için çok değerli. Bu sezon, Ozan Tufan'ın yılı olacak."

"PAPISS CISSE TAKIMA BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAKTIR"

"Papiss Cisse'yi Almanya'dan beri tanıyorum. Bazen basit pozisyonları değerlendiremez ama hiç ummadığın zor pozisyonlarda da inanılmaz goller atar. Takıma büyük katkı sağlayacaktır. Malatyaspor'dan beri Pelkas'ı istiyordum, takip ediyordum. Özellikle seçtik. Çok yönlü, hücumda hemen her mevkinin alternatifi olacak bir çözüm oyuncusu. Perotti'nin kas sakatlığı var, kronik sakatlığı yok."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)