comScore
bilyoner

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erol Bulut'tan Fenerbahçe ve Stefan Kuntz sözleri

13 Ekim 2021, Çarşamba 17:01
Erol Bulut'tan Fenerbahçe ve Stefan Kuntz sözleri

Gaziantep FK Teknik Direktörü Erol Bulut, Fenerbahçe ve Stefan Kuntz hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Gaziantep FK Teknik Direktörü Erol Bulut, TRT Spor'a özel açıklamalarda bulundu. Erol Bulut, Fenerbahçe dönemiyle ilgili soruları yanıtlarken, Milli Takım ve yabancı kuralıyla ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı.

"FENERBAHÇE BENDEN ÖNCE 6 VE 7. OLMUŞTU"
"Fenerbahçeli olduğumu herkes biliyor. Avrupa'dan teklifler aldım ama Fenerbahçeli olduğum için kabul etmedim. Benden önce 6 ve 7. olan bir Fenerbahçe vardı. Avrupa kupalarına katılmasında payımız olduğunu düşünüyorum."

"YERLİ HOCALARA SALLAMASINLAR"

"Yerli hocalar neden bu kadar yerin dibine batırılıyor? Evet, yerli hocalar kendini geliştirmeli ama bu kadar kötü konumda gösterilmemeli. O kadar yabancı hoca geldi ne yaptılar? Prandelli, Mancini... Say Allah say. Türk hocalara bu kadar sallamasınlar."

"YABANCI SAYISI SERBEST OLMALI"

"Yabancı sayısı serbestken daha fazla yerli oyuncu Avrupa'ya gitti. Çünkü yerli oyuncu kendini göstermek için daha fazla çalıştı. Şimdi zaten yerli oyuncu oynayacağını biliyor ve kendini zorlamıyor. Yabancı sayısı serbest olmalı."

"STEFAN KUNTZ, MİLLİ TAKIM İÇİN DOĞRU İSİM"

"Milli Takım için doğru bir ismin seçildiğini düşünüyorum. Stefan Kuntz'un zamana ihtiyacı var. Milli Takım'ın kaliteli bir oyuncu grubu var. Serdar Dursun'un daha önceden Milli Takıma davet edilmesi gerekiyordu. Almanya 2. Ligi kolay bir lig değil. Darmstadt gibi takımda 29 gol atmak çok zordur."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!