comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erol Bulut'tan Fenerbahçe sözleri! "65 yaşında mı hazır olacağım?"

22 Nisan 2020, Çarşamba 11:27
Erol Bulut'tan Fenerbahçe sözleri!

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, Fenerbahçe iddiaları hakkında konuştu.

FutbolArena - Süper Lig'de Aytemiz Alanyaspor ile başarılı bir sezon geçiren teknik direktör Erol Bulut, isminin Fenerbahçe ile anılması hakkında değerlendirmelerde bulundu. Fanatik Gazetesi'ne konuşan genç teknik adam, "Ne zaman hazır olacağım, 65 yaşında mı?" diyerek göreve hazır olduğunu dile getirdi.

"HER ZAMAN HAZIR OLMAK ZORUNDAYIM"
"Yaşın hiçbir önemi yok. Bundan iki sene evvel 32 yaşında meslektaşım ve arkadaşım olan Domenico Tedesco, Schalke ile Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray'a rakip oldu. Nagelsmann örneği de var.

Hoffenheim'da alt yaş kategorilerinde çalışıyordu, 28 yaşında A takıma aldılar, takımı Avrupa Ligleri'ne götürdü ve şu anda Leipzig'de başarılı bir şekilde devam ediyor. Bu örnekleri artık Türkiye'de de göreceğiz. Ben ya da bir başkasıyla. Herkes kendini geliştirmeye çalışıyor. Sen kendini geliştiremezsen, başkaları gelir seni geçer. Ne zaman hazır olacağım, 65 yaşında mı! O nedenle hazırım, hazır olmak zorundayım. İlk hedefim Alanya ile çıktığımız bu yolda ligi daha iyi bir yerde bitirebilmek ve kupayı Alanya'ya getirmek."

"SEZON BİTTİĞİNDE GÖRECEĞİZ"

"Açık söylemek gerekirse burada çok mutluyum. Başkanımız Hasan Çavuşoğlu o kadar nazik ki ‘Erol hocanın önünü açarız' dedi. Bunu her başkan yapmaz. İlişkimiz çok iyi. Sezon bittiğinde artık burası mı olur, Türkiye'de başka bir takım mı olur ya da Avrupa mı olur bakacağız. O gün geldiğinde hep birlikte göreceğiz. Şu an cevap vermek çok zor."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!