comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erol Bulut'tan Fenerbahçe sinyali: "Sezon sonu bitiyor"

03 Nisan 2020, Cuma 17:37
Erol Bulut'tan Fenerbahçe sinyali:

Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut, Fenerbahçe ile anılması hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik direktör arayışları devam ediyor. Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut, Fenerbahçe'nin gündeminde yer alıyor. Başarılı çalıştırıcı sezon sonu sözleşmesinin biteceğini hatırlatırken, kendisini Fenerbahçe'ye yakıştıranlara teşekkür etti.
 

Erol Bulut Fenerbahçe ile anlaştı mı?


Bein Sports'a açıklamalarda bulunan Erol Bulut, "Sözleşmem sezon sonu bitiyor. Sağolsunlar beni Fenerbahçe'ye yakıştırıyorlar. Şu an Alanyaspor'un başarısı için elimden geleni yapıyorum. İnşallah kupayı Alanya'ya getiririz. Kariyerimin seyrini beraber göreceğiz. Başka bir takım mı olur, yurt dışı mı olur, bilmiyorum." ifadelerini kullandı.

"HEDEFİM EN ÜST, BÜYÜK TAKIMLAR"
Hedeflerini açıklayan Erol Bulut, "En üstü, büyük takımlar. Avrupa'da başarılı olabilmek, kupalar kazanmak. Bu tabii ki bugünden, yarına olan bir şey değil, plan gerekiyor. Türkiye'de de, Avrupa'da da olabilir." diye konuştu.

"BOL BOL MAÇ İZLİYORUM"

Karantina günlerine değinen Erol Bulut, "Ailemize çok fazla vakit ayıramıyoruz normalde. Ona vaktimiz oluyor. Bol bol maç izliyorum. 'Daha iyisini nasıl yapabiliriz?'i araştırıyorum. Haziran'ın başında veya ikinci haftasında ligler başlarsa, en az 5-6 hafta gerekiyor her şeyi tamamlamak için." dedi.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)