comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erol Bulut'tan Fenerbahçe açıklaması! "Bu özellikler bende var"

18 Mayıs 2020, Pazartesi 10:48
Erol Bulut'tan Fenerbahçe açıklaması!

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, Fenerbahçe hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik direktör arayışları devam ederken ismi gündemde olan hocalardan biri olan Erol Bulut, konuyla ilgili Sözcü Gazetesi'ne bir açıklama yaptı. Erol Bulut, Ali Koç'un geçtiğimiz gün Divan Kurulu'nda yeni teknik direktörde aranan özelliklerle ilgili açıklamalarına yanıt verdi.
 

Erol Bulut, Fenerbahçe'ye gelecek mi?


Sözcü'ye konuşan Erol Bulut, "Sayın Başkan Ali Koç, teknik direktör konusunda konuşurken herkesin aklına Erol Bulut geldi, beni bağdaştırdı ama başkalarında da bu özellikler var. Tabii bu özelliklerin bende olduğunu düşünüyorum. Aytemiz Alanyaspor ile süren bir sözleşmem var. Saygısızlık yapmak istemiyorum. Saygı ve disiplinin olmadığı yerde başarı da zor olur" ifadelerini kullandı.

ALİ KOÇ NE DEMİŞTİ?
"Önümüzdeki senenin planlarını yapıyoruz. Teknik direktör konusunda aslında erteleme öncesinde de çalışmalarımız vardı. 3-4 hocamızla görüştük, bir tanesiyle neredeyse anlaşmışken EURO 2020 tarihi değişince çalışmalarımız sekteye uğradı. Şu anda yerli ve yabancı 3 hocayla görüşüyoruz. Genç, aç, çok çalışan, Türkiye'yi iyi bilen veya buraya çok çabuk adapte olabilecek, 40-50 yaş arasında, ekonomik yapımıza uyabilecek, takım içerisinde rekabeti sağlayabilecek, çok değişik taktikleri deneyebilecek, cesur olabilecek bir hoca arıyoruz. Aceleci de davranmıyoruz, vaktimiz var. Transferde daha çok yerli piyasaya odaklanıyoruz. Şu anda yabancı oyuncuları bir nebze erteliyoruz. Bu sene transfer penceresi çok farklı olacak."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)