comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erol Bulut'tan ayrılık sonrası ilk sözler! "Erken oldu"

03 Nisan 2021, Cumartesi 11:57
Erol Bulut'tan ayrılık sonrası ilk sözler!

Fenerbahçe'de Erol Bulut görevden ayrılmasının ardından ilk kez konuştu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de görevine son verilen Erol Bulut, ayrılık sonrası yakın çevresine açıklamalarda bulundu. Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre Erol Bulut'un sözleri şu şekilde:

"ORTALAMALARA BAKTIĞINIZDA SON 4 YILIN EN İYİSİYİZ"
"Böyle erken bir ayrılık beklemiyordum. Görevi bıraktığımız şu zamana bakarsak Fenerbahçe halen daha şampiyonluk yarışının içinde ve uzun bir süre sayılabilecek 10 hafta var. Fenerbahçe'yi şampiyonluk yarışının içinde tutmaya çalıştık ve tuttuk. Puan ortalamamıza bakılırsa da son 4 yılın en iyi puan ortalamasını yakalamışız. 30 haftaların ortalamalarına baktığınızda son 4 yılın en iyisiyiz. Deplasmanlarda da tarihe geçen en iyi sonuçları almışız. Bir dönem yakaladığımız galibiyet serisi de vardı. Ama şanssız sakatlıkları çok arka arkaya yaşadık” ifadelerini kullandığı belirtildi."

"İYİ FUTBOLCULARDAN OLUŞAN BİR KADROMUZ VARDI"

"Biz zaten göreve başladığımızda belli transferler gerçekleşmişti. 2 ya da 3 transferde benim ve ekibimin direkt isteği vardı ama onun dışında zaten belli bir liste vardı, ona göre transferler yapıldı. Buna karşın her zaman diyorum iyi futbolculardan oluşan iyi bir kadromuz vardı. Bu kadroyla da hep zirve yarışının içerisindeydik. Kalan 10 haftada da elimizden geleni yapardık. Kavgalı ya da kötü ayrılmadık. Dostça vedalaşarak ayrıldık. Fenerbahçe'nin başarılı olmasını çok isterim, inşallah olurlar. Şampiyonlukları beni mutlu eder."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"