comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erol Bulut tartışması: "Gitmeli mi? sorusu tuzaktır"

22 Şubat 2021, Pazartesi 21:20
Erol Bulut tartışması:

A Spor yorumcusu Gürcan Bilgiç, Erol Bulut tartışmaları hakkında çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. 

FutbolArena - Süper Lig 26. haftasında Göztepe'ye 1-0 mağlup olan Fenerbahçe'de teknik direktör Erol Bulut için 'Gitmeli mi? Kalmalı mı?' soruları tartışma konusu oldu. 

A Spor yorumcusu Gürcan Bilgiç, Erol Bulut'un "Gitmeli mi? Kalmalı mı?' sorusuna karşı çıkarken, "Bu tuzağa biz de düşmüşüz demektir." dedi. 
"EROL BULUT'UN SON 13 MAÇTA 10 GALİBİYETİ VAR"

Oyun kalitesiyle ilgili eleştirilere katılırım. Erol Bulut'un son 10  maçta 7 galibiyeti var. Galatasaray ve Göztepe'ye karşı. Böyle bir periyotta liderin 3 puan gerisinde olan, daha 15 maç varken bir takımın teknik direktörüne gitmeli mi kalmalı mı diye anket açılıyorsa, biz de bu anketin içine giriyorsak program olarak demek ki biz de bu tuzağa düşmüşüz demektir. 

"GALATASARAY VE FENERBAHÇE'NİN ALANYASPOR MAÇLARINDAN SONRA NE KONUŞULDU?"

Galatasaray'ın 1-0'lık Alanyaspor galibiyetinde galibiyetinde ne konuşuldu? Alanyaspor'un ikinci yarıdaki futbolu mu? Galatasaray'ın galibiyeti ve hakem Zorbay Küçük konuşuldu. Fenerbahçe'nin 1-0 kazandığı ve 70'e 30 Alanya'nın top kontrol hakimiyetiyle geçen maçtan sonra ne konuşuldu? Şampiyon takım böyle mi oynar denildi. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"