comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erol Bulut kararı sonrası kim ne dedi? İşte ilk sözler

25 Mart 2021, Perşembe 19:36
Erol Bulut kararı sonrası kim ne dedi? İşte ilk sözler

Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut ile yolların ayrılmasının ardından birçok isim dikkat çeken yorumlarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin Süper Lig'de aldığı sonuçların ardından teknik direktör Erol Bulut ile yollar ayrıldı. Sarı lacivertli kulübün resmi açıklamasının ardından spor medyasından konuyla ilgili dikkat çeken yorumlar geldi.

FENERBAHÇE'DE EROL BULUT'UN AYRILIĞI İÇİN YAPILAN YORUMLAR
Fenerbahçe, Erol Bulut ile karşılıklı anlaşarak yolları ayırdı. Fenerbahçe'de takımın başında Emre Belözoğlu olacak. İşte ayrılık sonrası yapılan ilk yorumlar:

Gürcan Bilgiç: "Erol Bulut ile yolların ayrılmasını beklemiyordum. Ancak bir ayrılık olacaksa en uygun dönemdi milli maç arası. Emre Belözoğlu muhtemelen kendi ekibini getirecektir. Erol hoca ile gelen ekibin ayrılacağını düşünüyorum." (A Spor)

Nihat Kahveci: "Futbolculuk kafasını bir kenara bırakan, artık teknik direktör olarak düşünen bir Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe'ye çok katkı sağlayacağını düşünüyorum." (Tivibu Spor)

Kemal Belgin: "Erol Bulut ile yolların ayrılma kararına gülüyorum. Hakiki Fenerbahçelilerin oturup ağlaması lazım. Ya siz nasıl yöneticisiniz? Nasıl Fenerbahçelisiniz? Fenerbahçe'nin daha iyi günleri bunlar." (A Spor)

Önder Özen: "Erol Bulut ile yolların ayrılma kararına çok şaşırdım. Gerçekten hala anlamaya çalışıyorum. Madem yolların ayrılmasını gerektirecek kadar olumsuz durum varsa neden 31. haftaya kadar beklendi? Bunları kendi kendime soruyorum." (beIN SPORTS)

Saffet Akbaş: "Ben bu resmi daha önce gördüm. Her iki taraf adına da hayırlı olsun. Bunun olacağı çok netti. Ne diyeyim? Beşiktaş maçının iyi gitmesi halinde ertelenirdi ama illa ki Erol Bulut ile yollar ayrılacaktı." (A Spor)

Erman Toroğlu:  Bana gelen bilgi, Emre Belözoğlu'nun sürekli Erol Bulut'a çok karıştığı yönünde. Volkan Demirel bu sebeple tavır koydu. Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel tartıştı. Bana gelen istihabarat ta Volkan Demirel Emre Belözoğlu'na, "Bu kadar karışma artık" dedi.  (A Spor)

SÜPER LİG'DE BU SEZON TEKNİK DİREKTÖR DEĞİŞTİRMEYEN TAKIMLAR

Beşiktaş
Galatasaray
Alanyaspor
Hatayspor
Sivasspor

SERDAR ALİ ÇELİKLER (HABERTÜRK)

Amerikalıların "Good Morning After Supper" diye bir lafı vardır. Osmanlı'da "Bade Harab-ül Basra...", yani "Basra harap olduktan sonra..." diye bir deyim vardır. "Türk'ün sonraki aklı bende olsa neler yapardım" diye bir başka deyimimiz daha vardır.

Benim yorumum bu. Her şeyin bir vakti zamanı var. Son 3 yılda Fenerbahçe için hiçbir fedakarlıktan kaçınılmazken, asla zamanında bir karar alınamadı. Bu sefer de geç kalındı.

Trabzon maçından bu yana takıma karışan Emre Belözoğlu bu saatten sonra rahat rahat idare eder. Herkes bilsin Gustavo bundan sonra ya stoper oynar. Caner-Gönül ve Mert Hakan'ı kimse kesemez. Umarım ve yürekten dilerim ki Belözoğlu 10 haftada gelecek seneleri kaybedecek kadar yıpranmaz. Erol Bulut'un performansı ile ilgili ben çoooooooook uzuuuuuun zaman önce çoooook konuştum.

Şimdi; 100 Numaralar, 'Çok sevilen abi'ler, Boş beleş sosyal medya fenomenleri, 'Anadolu Hocası' demeyi hakaret sanan her savunduğu hoca fos çıkan 'çok bilmiş'ler konuşsun.

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"