comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erol Bulut için kim, ne dedi? "Fenerbahçe'yi taşıyamadı"

22 Şubat 2021, Pazartesi 10:23
Erol Bulut için kim, ne dedi?

Fenerbahçe'de Göztepe yenilgisi sonrası teknik direktör Erol Bulut'a yönelik eleştiriler arttı.

FutbolArena - Süper Lig'de sahasında Göztepe karşısında mağlup olan Fenerbahçe'de teknik direktör Erol Bulut'a yönelik eleştiriler artmış durumda. Spor basınında yazar ve yorumcuların genç teknik adamla ilgili değerlendirmelerini derledik.

"FENERBAHÇE, EROL BULUT'A AĞIR GELDİ"
Senad Ok (FutbolArena) : "Bu sonuca şaşırmıyorum. Fenerbahçe'yi kestirmek güç artık. Bu maçta net olarak fatura Erol Bulut'a kesilir. Yönetim ve Emre Belözoğlu da eleştirilir ama öncelik Erol Bulut. Fenerbahçe artık mücadele etmeyi de unutmuş gibi. Oyun kötü olabilir ama mücadele de kötü. Erol Hoca Fenerbahçe'yi taşıyamadı. Fenerbahçe, Erol Bulut'a ağır geldi."
Ahmet Çakar (Sabah) : "Üstelik sen nasıl hocasın, rakibin en hızlı adamı belli ki Halil, kornerde daha 9. dakikada rakibin en hızlı adamına bire bir yakalanmak var mı? Plaj futbolunda bile teknik direktörler daha korner atılmadan riskli durumu fark eder, oyuncuları bağırarak uyarırlar. Daha 9. dakikada acemice gol yediler. Zaten Altay 'faul yapıp atılayım mı, atılmayayım mı' diye düşünürken Göztepeli Halil uçtu gitti."

"FENERBAHÇE'YE ZARAR VERİYORSUNUZ"
Şansal Büyüka (Milliyet) : "Sonra bu Erol Bulut'u anlamıyorum, maç öncesi “yayıncı”ya sallamak senin görevin mi? 45 dakika sonra maçın başlayacak; takımına, oyuna, rakibe % 100'ünü versene, tam kapasite konsantre olsana... Belli başkan ve yönetim sallamanı istiyor, salla kabul, ama hiç olmazsa maçtan sonra salla, istediğini söyle... Ama maçtan önce kayıtsız -şartsız oyununa motive ol... Fenerbahçe'yi koruyacağız derken, el birliği ile Fenerbahçe'ye zarar veriyorsunuz."
Serdar Ali Çelikler (Habertürk) : "Hiç merak etmeyin sevgili Fenerbahçeliler. Şampiyonluk ümidiniz sakın kaybolmasın. Erol Bulut'a inanıp güvenmeye devam edin! Sportif Direktör Emre Belözoğlu ne kadar doğru bir karar vermiş Bulut'u getirmekle! Hatta bizim gibi birkaç kendini bilmeze rağmen PANİK HAVASI VARMIŞ GİBİ davranmayarak Erol Bulut'la devam etmesi müthiş bir ferasetti!"

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"