comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erol Bulut, Azerbaycan'a açıkladı: 'Garry Rodrigues'e teklifler var'

09 Ekim 2020, Cuma 21:26
Erol Bulut, Azerbaycan'a açıkladı: 'Garry Rodrigues'e teklifler var'

Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut, Garry Rodrigues'in ayrılık ihtimali hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Garry Rodrigues'in takımdaki geleceği merak konusu olurken, teknik direktör Erol Bulut flaş açıklamalar yaptı. Azerbaycan televizyonu CBC Sport canlı yayınına katılan Erol Bulut, Garry Rodrigues'e transfer teklifleri olduğunu söyedli.

 

Garry Rodrigues, Fenerbahçe'den ayrılacak mı?

Erol Bulut, "Garry Rodrigues şu an Fenerbahçe'nin futbolcusu. 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyor. Sakatlığı nedeniyle bir süredir değerlendiremedik. İlerleyen süreçte takıma adapte olacaktır, değerlendirme düşüncesindeyiz. Aynı zamanda transferi söz konusu... Kendisine gelen teklifler var. Değerlendireceğini düşünüyorum. Tabii burada önemli olan Fenerbahçe... Kulübün menfaatleri doğrultusunda her şey olabilir." dedi. 

"AZERBAYCAN'DAKİ FENERBAHÇE TARAFTARINA SEVGİLERİMİ YOLLUYORUM"

Azerbaycan halkına mesaj veren Erol Bulut: "Azerbaycan halkını en içten duygularımla selamlamak isterim. Orada bizi sıkı takip eden çok iyi Fenerbahçeliler var. Onlara da ayrıca sevgilerimi ve saygılarımı iletiyorum. Umuyorum ileride sağlıklı günlerde fiziksel olarak da bir araya geliriz" diye konuştu.

"İNŞALLAH ŞAMPİYON OLACAĞIZ"

"18 transfer yaptık. Takım bir anda çok iyi gitmeli diye düşünüyorlar ama biraz zaman gerekiyor. Yapılan transferler arayla bize katıldı. Her zaman antrenman programını sil baştan yaptık. Milli maç arasından sonra Fenerbahçe taraftarlarına daha iyi bir takım izleteceğimizi düşünüyorum. Bu sene hedefimiz şampiyonluk. İnşallah sezon sonunda şampiyonluk kupasını kaldıracağız."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)