comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erol Bedir'den derbi tahmini: 'Avantajlı olan taraf...'

16 Mart 2018, Cuma 23:00
Erol Bedir'den derbi tahmini: 'Avantajlı olan taraf...'

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Fenerbahçe - Galatasaray maçı öncesinde FutbolArena'ya açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Röportaj - Fenerbahçe ile Galatasaray arasında Süper Lig'in 26. haftasında yarın oynanacak olan derbiyi Kayserispor Başkanı Erol Bedir'e sorduk.


Erol Bedir'in Fenerbahçe - Galatasaray maçı açıklaması


Derbi öncesinde hakeden kazansın diyen Erol Bedir, "Ben iki takıma da başarılar diliyorum. Birisi bizden 6 puan önde, diğeri de 9 puan önde. Ben öncelikle hakemin ön plana çıkmadığı, iki takımın gerek yöneticilerinin, gerek teknik heyetinin, gerek futbolcularının gençlerimize ve Türk halkına olumlu mesajlar verdiği, hoşlanmadığımız görüntülerin olmadığı bir maç diliyorum. Klasik bir tabir olarak hakeden kazansın. Tahminimi de söyleyeyim. Benim tahminlerim pek tutmaz ama Fenerbahçe ev sahibi olması nedeniyle avantajlı gibi görünüyor. Allah ikisinin de işini rast getirsin." ifadelerini kullandı.


Erol Bedir: "Afrin'e çağırsalar koşarak giderim"


Öte yandan Afrin'deki Mehmetçiklerimiz hakkında da konuşan Bedir, "Sabah, öğlen her konuşmamıza Afrin'le başlamamız lazım. Akşam da Afrin'le yatmamız lazım derken, "Afrin bir semboldür. Biz burada oturmuş rahat rahat muhabbet edebiliyorsak, spordan bahsediyorsak Afrin ve benzeri yerlerde görev yapan Mehmetçiklerimizin kimisinin şehit olmasıyla, kimisinin gazi olmasıyla ve onların ailelerinin gözyaşlarıyla oturuyoruz. Benim temsil ettiğim Kayserispor ve Kayseri halkının gönülleri, Afrin ve benzeri yerlerde görev yapan Mehmetçiklerimizledir! Hain örgütün saklandığı, pusu kurduğu her yere Türk askeri girecektir. Biz de elimizden gelen bir şey olursa her türlü yardıma hazırız. Bir tek küçük mesaja bakar. Sandalyenden kalk Afrin'e git deseler en hızlı vasıtayla gidecek durumda ve gönüldeyim." ifadelerini kullandı.

Türkiye Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!