comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erman Toroğlu'ndan flaş Fenerbahçe ve Galatasaray iddiası: 'Bundan sonra...'

03 Aralık 2017, Pazar 21:56
Erman Toroğlu'ndan flaş Fenerbahçe ve Galatasaray iddiası: 'Bundan sonra...'

Fenerbahçe'nin Kasımpaşa'yı 4-2 mağlup ettiği maçın ardından Erman Toroğlu yorumlarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 14. haftasında konuk ettiği Kasımpaşa'yı 4-2 mağlup etti. Maçın ardından sarı lacivertli takımın performansını Galatasaray ile kıyaslayan Erman Toroğlu şampiyonluk yarışıyla ilgili A Spor'da çarpıcı iddialarda bulundu. 

Fenerbahçe 4-2 Kasımpaşa A Spor Erman Toroğlu'nun yorumları
"MEDCEZİR İŞE YARAMIŞ"

Fenerbahçe'de bazı şeyler görünüyor. Aykut Kocaman'ın gidip gelmesi var ya, Medcezir! Medcezir fayda sağladı Fenerbahçe'ye. Bir şeyleri değiştirdi. İçerde bir şeyler yaptılar, bir şeyler oldu. 

"FENERBAHÇE LİGE HOŞGELDİ"

Fenerbahçe lige hoşgeldi. Bundan sonra da Fenerbahçe artık geriye gitmez. Her maç üzerine koyarak gider. Kötü de oynayabilir, mağlup da olabilir, bugünkü şevki ve hırsı çok farklı. İlk yarı zaten öyleydi. Gol yemeleri önemli değil. Çok zordu Kasımpaşa'nın işi. 11 futbolcunun hepsi istekli. Volkan Demirel'e bakıyorum. 14 pas, 15 pas. 13 pas. Muslera kalenin içine giriyor, Volkan dışarı gidiyor. Bunlar içerde baya hesaplaşmışlar.

"GALATASARAY ARTARAK GERİ GİDECEK"

Galatasaray nereden geldi geriye? Bunlar koyarak çıkıyor. Fenerbahçe'ninki avantaj. Galatasaray artarak geri gidecek, göreceksiniz. Sorun var. 3 maçta 3 galibiyet alabilir. Almazsa ne olacak? Ancak o 3 maçı çok arar sonra. En önemlisi istek, arzu ve hırs. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.