comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erman Toroğlu'ndan Fenerbahçe yönetimine: "Yalı çocukları! İnsanlar enkaz altında!"

26 Ocak 2020, Pazar 22:01
Erman Toroğlu'ndan Fenerbahçe yönetimine:

Erman Toroğlu, Fenerbahçe'nin; Yeni Malatyaspor  - Trabzonspor maçının ertelenmesiyle ilgili açıklamasına çok sert tepki gösterdi. 

FutbolArena - Yeni Malatyaspor - Trabzonspor maçının erteleme kararından sonra Fenerbahçe'nin yaptığı açıklamaya Trabzonspor kulübü yanıt verdi. Gündemde şu anda en çok konuşulan bu konuyla ilgili olarak Erman Toroğlu, Fenerbahçe yönetimine çok sert tepki gösterdi. 


Erman Toroğlu A Spor Ali Koç Fenerbahçe yorumları


Erman Toroğlu yaptığı açıklamada, "Trabzonspor - Fenerbahçe maçı oynanacak. Trabzon'da ortalığı gerip, yangın yerine çevirip oradan 3 puanla ayrılmak istiyorlar. Bu kadar küçük düşünüyorlar. İşi gerip, seyirciyi sahaya sürükleyip Trabzonspor'un ceza almasını istiyorlar. Yapılan oyun. Utanmaz bunlar! Bunlar hep aynı kafa idareci. Biz bunlardan vizyon bekledik. Yalı çocukları ya!" dedi. 

Toroğlu, "Geçmişten gelen bazı şeyler var. Onları körüklüyorlar. Demek ki bunlar için insan sağlığı önemli değil. Değer mi bu kadar? Al tarafı 3 puan ya! Orada enkaz altında bekleyen insanlar var hala." şeklinde sözlerini noktaladı. 
Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)