comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erman Toroğlu'ndan canlı yayında Fenerbahçe iddiası

26 Ekim 2019, Cumartesi 23:42
Erman Toroğlu'ndan canlı yayında Fenerbahçe iddiası

Erman Toroğlu, Fenerbahçe - Konyaspor maçını yorumladı. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 9. haftasında sahasında Konyaspor'u 5-1 mağlup Maçın ardından A Spor'da Erman Toroğlu yorumladı.
 

Fenerbahçe 5-1 Konyaspor A Spor Erman Toroğlu yorumları


"FENERBAHÇE ÜZERİNE KOYARAK DEVAM EDİYOR" 

Geçen seneki Fenerbahçe'den sonra bu sezona başlarken şüpheli başlardı. Ya acaba ne olur? Ersun Yanal ne yapar diye tartışma konusu oldu. Şu bir gerçek, Fenerbahçe hep üstüne koyarak geliyor. Aman aman futbol oynamıyorlar ama topu kaptırdıkları zaman hepsi topun arkasına geçiyor. Top tekniği ve kaliteleri de yüksek oyuncular. Lider olarak Emre Belözoğlu da var. Emre Belözoğlu da koşuyor. 
"1-2 MAÇ SONRA FENERBAHÇE'NİN KADRO ZENGİNLİĞİ DE ARTACAK"

Bugün Luiz Gustavo 90 dakika oynadı. Hem de etkili. Garry Rodrigues 45 dakika etkili oynadı. Tabii Rodrgiues sakatlıktan çıktı ama ilk yarıda çok etkiliydi. Aykut Kocaman oturup seyretti. Hiç olmazsa tebir al ama diyeceğim sabaha kadar oynansa Fenerbahçe galip gelir. Konyaspor'un golü de Fenerbahçe açısından şanssız bir goldü. Fenerbahçe iyi gidiyor ve aynen devam etmesi lazım. Fenerbahçe'nin daha da üzerine koyacağını düşünüyorum. Çünkü koşuyorlar. 1-2 maç sonra kenardan baya hazır adam gelecek. Eksikler tamamlandıkça daha iyi bir kadro zenginliği olacak. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)