comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erman Toroğlu'ndan Aziz Yıldırım ve Rıdvan Dilmen'e sert sözler

10 Ağustos 2017, Perşembe 10:56
Erman Toroğlu'ndan Aziz Yıldırım ve Rıdvan Dilmen'e sert sözler

Sabah yazarı Erman Toroğlu, Aziz Yıldırım ve Rıdvan Dilmen'i eleştirdi.

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın önceki gün NV Spor'da katıldığı programda Robin van Persie ile ilgili yaptığı açıklamalar gündemy arattı. Sabah Gazetesi'nden Erman Toroğlu, Aziz Yıldırım'a Van Persie ile ilgili sorular yöneltti. Toroğlu ayrıca Rıdvan Dilmen'in de Aziz Yıldırım'a bir takım soruları soramadığını dile getirdi.

İşte Erman Toroğlu'nun köşe yazısı:
"Fenerbahçe, Robin van Persie'yi alıyor. Ben de 2 yıl evvel bu yazıyı yazıyorum. Soruyorum "Sakatlık var mı" diye cevap gelmiyor. Şimdi yine soruyorum:

1- O zamanki kulüp doktorunun, Hipokrat yemini eden o doktorun Van Persie'nin muayenesinden sonra "Ben bunun altına imza atmam" dediği doğru mu?

2- Aziz Yıldırım'ın "Sen ne diyorsun... Seyirci havaya girmiş bu saatten sonra sakat dersek bizim durumumuz ne oluruz" dediği doğru mu?

3- Bir oyuncu alınırken doktor, heyet kontrolünden geçip mukaveleye imza atılmaz mı?

4- Terraneo'nun dediğine mi inanırsın yoksa kendi doktorunun dediğine mi? Terraneo'ya salla, nasılsa yolladın o vazifesini yaptı.

'HARCANAN PARALARA BAKIN'

Şimdi gelelim sadede...
Bakınız Türk futbolunda bunlar çok, bir tane değil. Ama Aziz Yıldırım NTV Spor'a giderek insanların gözünün içine baka baka doğru söylemiyor.
Oradaki iki arkadaş da Aziz Yıldırım'a zaten çanak sorular yöneltiyorlar. Bakınız ben müneccim miyim, 2 yıl evvel o yazıyı yazayım. Siz kendinizi temize çıkarmaya kalkın. NTV Spor'daki arkadaşlar Aziz başkana bunları sormadılar mı, yoksa soramadılar mı? Peki aynı Aziz Yıldırım'a Boluspor'a giden kaleciyi de mi sormadılar? "Bu paraya bu kaleci nasıl gitti" diye. Allah'tan bu yazıları kaleme alıyoruz. Ne demişler: Söz uçar yazı kalır... Ama bazıları göstere göstere insanları gerizekalı yerine koyuyor. En başta da kendi seyircilerini aldatıyorlar. Aslında futbolumuzun adına federasyonu, teknik adamı dahil her sezon bir isim koyuyoruz. Ben olsam çok daha değişik isimler bulurum. Her senenin başına 'Bu sezon Türk futbolunun yalan rüzgarıdır' diye yazarım. Çok yalan söylüyoruz çünkü. Neler yapıyoruz? Sahada millet birbirini yiyor kavga-dövüş... Sonra Spor Toto Süper Lig maç başına 5 bin kişiye oynuyor. Harcanan paralara bakın, sonuca bakın. Fenerbahçe 32 yaşında yeni bir isim daha alıyor. Sakatmış son 5 ay oynamış. Yoksa kulübün uçuruma gidecek yeni paraları mı var? Ben Aziz Yıldırım'ın yerinde olsam yeni bir Terrenao daha getiririm. Sonra da yollarsın, arkasından da sallarsın."

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)