comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erman Toroğlu'ndan Ali Koç'a flaş sözler

09 Şubat 2020, Pazar 21:50
Erman Toroğlu'ndan Ali Koç'a flaş sözler

Erman Toroğlu canlı yayında Fenerbahçe ve Galatasaray'ın performanslarını değerlendirirken, Ali Koç'a seslendi. 

FutbolArena - Kasımpaşa - Galatasaray maçının ardından A Spor'da müsabakayı yorumlayan Erman Toroğlu, sarı kırmızılı takımın iyi futbol oynamadığını ve rakiplerin zayıf olduğunu söylerken, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a seslendi. 


Erman Toroğlu A Spor Ali Koç yorumları


Erman Toroğlu, "Ben kendi görüşümü söylüyorum. Bu maçta da bunu dedim. Neyi temizleyeceğim? Orada öyle dedim, burada da böyle dedim. Sanane! Herkesin yoğurt yiyişi farklıdır." diyerek sözlerine başladı ve şunları söyledi:

Ben kendi görüşümü söylüyorum. Bu maçta da bunu dedim. Neyi temizleyeceğim? Orada öyle dedim, burada da böyle dedim. Sanane! Herkesin yoğurt yiyişi farklıdır. Senin takımın top mu oynadı? Çok mücadele etti. Senin takımın bir tek Başakşehir maçında iyi oynadı. O da rakibin kötülüğünden. Sen teknik direktör ve futbolcunu kurtarıyorsun, yanlış yapıyorsun. Arkada saklanıyor. Nasılsa yöneticim hakem diyor. Galatasaray'ın sezon başından beri top oynamadığını söylüyorum. Bugün de öyle. Rakip çok zayıf. Bunu söylüyoruz, Galatasaray'dan tepki gelmiyor. Fenerbahçe'ye söylüyorum hemen çıkıyorlar. Sen mi karar vereceksin? Ben parayı buradan kazanıyorum. Ben tek başıma yorumcuyum. 
Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)