comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erman Toroğlu: "Semih Özsoy'un söylediği doğru"

30 Kasım 2019, Cumartesi 23:28
Erman Toroğlu:

Erman Toroğlu, Göztepe - Fenerbahçe maçının hakem kararlarını yorumladı. 

FutbolArena - Süper Lig 13. haftasında oynanan Göztepe - Fenerbahçe maçının ardından Fenerbahçe kulübü VAR kararlarına sert tepki gösterdi.

Geçen hafta Yeni Malatyaspor maçında Farnolle'un kurtardığı penaltıda öne çıktığı için tekrar edilmediğini söyleyen Fenerbahçe cephesi, Göztepe maçındaki penaltının tekrarından dolayı uygulamada standart olmadığı yönünde tepki gösterdi. 
A Spor yorumcusu Erman Toroğlu değerlendirdi:

Standart olsun herkese aynı uygulansın diyoruz. Geçen sene Galatasaray - Konyaspor maçındaki olaylar bugüne kadar geldi. O gün kağıtlara imza atanlar, bu hakemleri bitirmeyin diyenler bugün bu cümleleri söylüyor. Yapmayın bunu. Geliyoruz, herkese aynı uygulansın. 

"FENERBAHÇELİ YÖNETİCİLER GEÇEN HAFTA NİYE YOKTU DİYORLAR. DOĞRU"

Fırat Aydınus bugün sınıfı geçti. Abdulkadir Bitigen ise sınıfta kaldı. Pozisyon 2 metre önünde. O kadar güzel görünüyor ki, böyle bakıyorsun. Ben o pozisyonu görmeyeceğim, neyi göreceğim? Görüş mesafen çok kolay. Penaltıyı net görüyorsun. Penaltıyı çal, sarı kartı ver. Sana kimse bir şey diyemez. Ancak kendine güvenmiyorsun. Riski almıyorsun. VAR'a bırakayım diyorsun. Fenerbahçeli idareci diyor ki, geçen hafta ne oldu? Doğru. Geçen hafta yanlış yapıldı, bugün yanlış yapıldı. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!