comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erman Toroğlu: ''Fenerbahçe için altın değerinde''

27 Kasım 2017, Pazartesi 10:08
Erman Toroğlu: ''Fenerbahçe için altın değerinde''

Fenerbahçe, zirve yarışında bende varım dedi. Spor yorumcusu Erman Toroğlu, mücadeleyi Sabah Gazetesi'ndeki köşe yazısında değerlendirdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Antalyaspor deplasmanından 3 puanı hanesine yazdırdı. Sivasspor ve Antalyaspor maçlarından 6 puan çıkartan Fenerbahçe, zirve yarışında bende varım dedi. Spor yorumcusu Erman Toroğlu, mücadeleyi Sabah Gazetesi'ndeki köşe yazısında değerlendirdi.


Erman Toroğlu'ndan Antalyaspor - Fenerbahçe maç yazısı


Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Fenerbahçe'nin Antalyaspor deplasmanında almış olduğu 3 puanın altın değerinde olduğunu belirtti.

''DÜNYANIN SONU OLABİLECEK BİR MAÇTI''
''Son zamanlarda moda bir cümle var; "Bu maçı versek ne olur veya berabere kalsak ne olur? Dünyanın sonu değil" diye. Ama dün akşamki Antalya maçı, Fenerbahçe açısından dünyanın sonu olabilecek bir maçtı. Bunun için de Aykut Kocaman, her şeyi sağlama almış özellikle rakiple dişe diş mücadele edecek, koşacak, rakibe basacak oyuncuları seçmiş kadrosuna. Soldado, geçen hafta 3 tane atmasına rağmen yine yedekte. Valbuena desen, o da yedek...

ŞAMPİYONLUK TENCERESİNİN DIŞINDA KALACAKTI

Bir futbolcunun üç gol atması demek bir hafta sonra oynaması da demek değil. O geçen haftanın şartlarıydı. Nitekim Fenerbahçe dün gece iyi futbol oynamadı. Ama iyi mücadele etti ve altın değerinde 3 puanı aldı. Bundan sonra ne olur? Önümüzdeki hafta Beşiktaş-Galatasaray oynayacak. Yani şampiyonluk yarışındaki rakipleri birbirleriyle oynuyor. Bakınız! Fenerbahçe, şampiyonluğa giden tencerenin içine girip orada kavrulmak istiyor. Antalyaspor karşısında sarı-lacivertliler mağlup olsaydı veya berabere kalsaydı şampiyonluk tenceresinin dışında kalacaktı.

ATEŞİN İÇİNE DÜŞECEKTİ

Belki de ateşin içine düşecekti! Fenerbahçe, dün akşam kazanarak o tencerenin içinde kavrulmaya devam ediyor. Peki Fenerbahçe bu oyunuyla ne yapar? Şampiyonluk yarışında işi sona kadar götürür mü? Şunu açıkça söyleyeyim; İşi zor... Beşiktaş sıkıştığı zaman iyi oynayabiliyor. Galatasaray, teknik direktörü Tudor şımarmazsa, sihirbazlık yapmaya kalkmazsa iyi işler yapıyor, Başakşehir zaten iyi... Fenerbahçe'de kadro sıkıntısı var mı? Var... Hani bir laf var ya; Kör topal gidiyorlar şu anda! Ama nereye kadar?''

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)