comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erman Toroğlu: ''Fenerbahçe her şeyini bir Valbuena'ya bağlamış''

05 Kasım 2017, Pazar 09:57
Erman Toroğlu: ''Fenerbahçe her şeyini bir Valbuena'ya bağlamış''

Fenerbahçe, Osmanlıspor deplasmanından umduğunu bulamazken, spor yorumcusu Erman Toroğlu, sarı lacivertli teknik direktör Aykut Kocaman'ı Fransız yıldız Valbuena üzerinden eleştirdi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de işler iyi gitmiyor. Sarı lacivertli takım Osmanlıspor karşısında istediği skoru alamadı ve lider Galatasaray ile puan farkı 9'a çıktı. Spor yorumcusu Emran Toroğlu, Sabah Gazetesi'nde yazdığı yazıda Aykut KocamanValbuena üzerinden eleştirdi.


Erman Toroğlu'ndan Aykut Kocaman ve Valbuena yorumu


Fenerbahçe, Süper Lig'in 11. hafta karşılaşmasında Osmanlıspor deplasmanından istediğini alamadan döndü. Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Sabah Gazatesi'nde yazdığı yazıda Fenerbahçe'nin sezon başından beri oyun sisteminin tek bir adamın üzerine kurulmasını eleştirdi.

''VALBUENA DENEN TEK ADAM VAR HERŞEY ONA BAĞLI''
Fenerbahçe açısından değişik bir olay yok. 'Büyük Fenerbahçe' diyorsun, iyi tamam da orta sahada Valbuena denen bir adam var, her şeyini ona bağlamışsın. Adam da aman aman bir şey yapmıyor. Alıyor topu veriyor, sakatlanıp çıkıyor, Fenerbahçe duruyor. Bu koca Fenerbahçe dediğin takım bir futbolcuya mı bağlı oynuyor? Böyle bir olay olur mu!''

''YA İYİ ÇALIŞMIYORLAR YA DA KENDİLERNE BAKMIYORLAR''

''Fenerbahçe'de iki oyuncu sakatlanıyor. İki sakatlık da kameradan görüldüğü kadarıyla adale sakatlığı. Bunun bir tek izahı var, ya iyi çalıştırılmıyorlar ya da kendilerine bakmıyorlar.''

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)