comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erman Toroğlu: "Fenerbahçe çöküyor."

03 Şubat 2018, Cumartesi 21:25
Erman Toroğlu:

Fenerbahçe - Gençlerbirliği maçını karşılaşmanın ardından A Spor'da Erman Toroğlu yorumladı. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 20. haftasında sahasında Gençlerbirliği ile 2-2 berabere kaldı. Maçın ardından Erman Toroğlu sarı laciverli takımın performansını eleştirdi. 


Fenerbahçe 2-2 Gençlerbirliği Erman Toroğlu A Spor yorumları


"FENERBAHÇE DAKİKALAR GEÇTİKÇE ÇÖKÜYOR"

Fenerbahçe'nin oyun şekline bakın. İlk yarı oynuyor, baskılı, heyecanl, istekli. Dakikalar geçtikçe çöküyor Fenerbahçe. Rakip Gençlerbirliği üste çıkmaya başlıyor. Sebebi var bunun. O sebebin sorumlusu ben değilim. Fenerbahçe'de sezon başından beri kaç futbolcu sakatlandı? Epey var değil mi? Devamlı sakat ama. Bana bir anlatır mısınız! Yanlış çalıştırma veya futbolcunun kendine bakmamasından dolayı futbolcu sakatlanır. Diğer takımlarda neden bu kadar futbolcu sakatlanmıyor? Fenerbahçe'de çok fazla. 
"FENERBAHÇE'DE HERKES ŞİKAYETÇİ"

Dikkat edin. Oyun ilerledikçe rakip takım biraz dirençli olsun çok daha tehlikle oluyor. Teknik Direktörü hakemden, rakipten, federasyondan şikayetçi. Takım kaptanı stoperden, stoper kaleciden şikayetçi. Dikkat edin yani. Herkes herkesi tribüne şikayet ediyor. Sen ne yaptın, sen niye böyle yapıyorsun. Alper gidiyor 30 saniye kalmış bitime. Seyrediyorum o anı. Oyuncu sakatlanıyor. Oyuncu sakatlandıktan sonra 30 saniye kalan maçta 30 saniyeyi oynar bitirirsin. Alper ne yaptı biliyor musunuz? 2 dakika ilave edeceksiniz. Ne yaptın 94 dakikada? Siz futbolcu olarak ne yaptınız?

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.