comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ergin Ataman'dan Fenerbahçe itirafları: 'Beni öyle sindiremezler'

11 Ekim 2020, Pazar 16:55
Ergin Ataman'dan Fenerbahçe itirafları: 'Beni öyle sindiremezler'

Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, Fenerbahçe taraftarlarıyla arasında bir gerginlik olmadığını ve bazı fanatik grupların kendisini kafaya taktığını ifade etti.

FutbolArena - Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, NTV'de yayınlanan Kırılma Anı programında Fenerbahçe hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

MOLA ALSANA TEZAHÜRATI SİZİ ÇOK MU SİNİRLENDİRİYOR?
"Sıkıntı 'Mola alsana' tezahüratında değil, gerçek sıkıntı 'Doping yapsana' sözünde. Biz o seride geriden gelip kazandık. Fenerbahçe taraftarı aklandıkları olayla ilgili nasıl tepki veriyorsa, benimki de aynı şeydir. Hiçbir alakamın olmadığı ve kulüp olarak aklandığımız bir dönem."

"BENİ OLUMSUZ TEZAHÜRATLA SİNDİREMEZLER"

"Fenerbahçe taraftarı basketbolu iyi öğrendi, mola alınacak yeri iyi öğrendiler. Benim mola almam gerekiyor akabinde onlar da mutlu oluyorlar. Fenerbahçe taraftarıyla aramda gerginlik olduğunu düşünmüyorum. Sadece bazı fanatik gruplar kafaya taktı. Olumsuz tezahüratlarla beni sindiremezler. Aksine daha iyi motive olduğumu bence hepsi biliyor."

"OBRADOVİC'İN GELİŞİNDE PAYIM VAR"

"Obradovic'in gelişinde payım var ama gidişinde yok. O dönem benim çalıştırdığım takımlar üst üste şampiyon oldu. Beşiktaş da Galatasaray da favori değildi. Fenerbahçe üst üste gelen başarısızlıklardan sonra Avrupa'nın en iyi antrenörünü getirme kararı verdi."

"AZİZ YILDIRIM'A KEŞKE ÖYLE DEMESEYDİM"

"Yaptığım her şeyin arkasındayım. Keşke yapmasaydım dediğim bir şey yok. Keşke söylemeseydim dediğim şey; Milli takımdayken Sayın Aziz Yıldırım'a karşı sert bir cevap vermiştim. Keşke söylemeseydim. Benim büyüğüm."

"BEŞİKTAŞ'TAN AYRILMAK İSTEMEDİM"

"Beşiktaş'tan ayrılmak istemedim. Yönetim benim orada olmamın ek bir mali yük olacağını söyledi. Aynı kalitede kadro olması gerekiyordu. Sponsor çekilmişti. O dönem de bana en iyi teklifi Galatasaray sundu."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)