comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ergin Ataman'dan Ali Koç'a: 'Küfürlerin azmettiricisidir'

09 Haziran 2019, Pazar 19:07
Ergin Ataman'dan Ali Koç'a: 'Küfürlerin azmettiricisidir'

Anadolu Efes Antrenörü Ergin Ataman, Fenerbahçe Beko maçının ardından basın toplantısında Başkan Ali Koç'a sert yanıt verdi. 

FutbolArena - Anadolu Efes ile Fenerbahçe Beko arasında orasında play-off final serisinin ilk maçında Fenerbahçe sahadan 73-56 galip ayrıldıç maçın ardından Anadolu Efes Antrenörü Ergin Ataman, Euroleague maçında taraftarlarla yaşadıklarının ardından Ali Koç'un kendisi hakkındaki sözlerine basın toplantısında sert cevap verdi. 


Ergin Ataman - Ali Koç son dakika haberleri


Anadolu Efes Antrenörü Ergin Ataman, Fenerbahçe Beko maçının ardından basın toplantısında yaptığı açıklamada "Ali Koç Final Sour sonrası yaptığı açıklamalarla bana edilen küfürlerin azmettiricisidir. Bu küfür devam ettiği ve güvenlik sağlanacağının garantisi verilmediği sürece Ülker Arena'ya gitmeyeceğim." diye konuştu. 
󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿         
ALİ KOÇ ERGİN ATAMAN HAKKINDA NELER SÖYLEMİŞTİ?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, FB TV'ye yaptığı açıklamada Final Four'da yaşanlarla ilgili olarak şu ifadeleri kullanmıştı:
Keşke bu olaylar olmasaydı. Ancak olayların da gerçek ve doğru bir şekilde anlatılması gerekiyor. Fenerbahçe taraftarı üçüncülük maçından sonra salonu terk etmedi. Büyük çoğunluğu Anadolu Efes'i destekledi. Desteklemeyenler de köstek olmayıp seslerini çıkarmadılar. Maçın skoru kesinleştikten sonra geçmişte yaşananlardan dolayı Ergin Ataman'a "mola alsana" diye tezahürat yaptı. Zaten işin boyutu burada değişti. Bu tezahüratın üstüne Ergin Ataman 2 kez bilinçli bir şekilde tribünlere dönerek çok ağır küfürler etmiştir. Öyle tipler vardır ki, camialar arasındaki olayları dengeleri, olayları ve hassasiyetleri kullanarak gerginlik yaratmak, bunun rekabeti bir parçası avantaj olarak görürler. Kendileri için de mağduriyet yaratmaya çalışırlar. Ne yazık ki Ergin Ataman bu tanıma girmektedir. İşine baksın, spor adamı olsun. Bizim Anadolu Efes ile hiçbir sıkıntımız yok. Anadolu Efes gibi bir kulüple bu hoca yüzünden böyle sıkıntılar yaşanmasına üzülüyorum.

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (23 Ağustos 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.