comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Emre Mor'un eski menajeri Muzzi Özcan için şok iddia! 'Milli takımda..."

22 Ağustos 2017, Salı 01:23
Emre Mor'un eski menajeri Muzzi Özcan için şok iddia! 'Milli takımda...

Emre Mor'un yollarını ayırdığı Muzzi Özcan ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin transfer etmek istediği fakat eski menajeri Muzzi Özcan'ın Milan'a transfer olacağını söylediği Emre Mor hakkında şok bir iddia gündemde. Menajeri Muzzi Özcan ile yollarını ayıran genç yıldızın bu kararı neden aldığı merak edilirken, şok bir iddia gündeme geldi. 
 

Emre Mor menajeri Muzzi Özcan'ı neden gönderdi?


Emre Mor menajeri Muzzi Özcan ile yollarını ayırdı. Bu gelişmeyi önce sosyal medyadan paylaşan Muzzi Özcan, ardından Beyaz TV'ye bağlanarak genç yıldızın Türkiye'ye gelmeyeceğini ve Milan'a transfer olacağını söyledi. Muzzi Özcan, "Emre Mor'u milli takıma kazandırmak için çok uğraştım ama profesyonellik dışı olaylar yaşandı. Ağırıma giden durumlar oldu. Emre Mor'un neden beni gönderdiğini sonra açıklayacağım ama kimse Emre'yi suçlamasın. Bizim onunla aramızdaki olay bizi ilgilendirir. Herkes Emre Mor'a destek olsun." ifadelerini kullandı.  

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞIMLARI:


Emre Mor - Muzzi Özcan haberleri


Emre Mor'un menajeri Muzzi Özcan ile yollarının ayırma kararı merak edilirken, Beyaz TV'de Ertem Şener canlı yayında, "Emre Mor'u milli takıma kazandırdığınız için Milli takımdan komisyon istediğiniz ve bu sebeple Lucescu'nun da Emre'ye menajerini değiştir dediği." iddia ediliyor diye konuştu. Bu soru direkt olarak canlı yayında Muzzi Özcan'a da iletildi ve Özcan ise iddiaları kesin olarak reddedildi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsinz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)