comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

"Emre Mor'u bağımlı yaptılar" iddiasına Muzzi Özcan'dan yanıt

23 Ağustos 2017, Çarşamba 12:52

Emre Mor'un menajeri Muzzi Özcan, medyada çıkan 'Emre Mor'u bağımlı yaptı' haberlerine yanıt verdi.

FutbolArena - Emre Mor'un transferiyle ilgili belirsizlik devam ederken gündeme atılan iddia olay yarattı. Emre Mor'un eski menajeri Muzzi Özcan'ın genç futbolcuya 'snus' adında bir madde kullandırdığı ve oyuncuyu bağımlı yaptığı iddia edildi. Emre Mor'un da bu sebeple Muzzi Özcan ile yollarını ayırdığı öne sürüldü. 
 

Muzzi Özcan'dan Emre Mor açıklaması


Emre Mor'a madde kullandırdığı iddia edilen menajer Muzzi Özcan haberlere tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Muzzi Özcan şunları söyledi:

"Bugün hakkımda çıkan haberler tamamen hayal ürünüdür. Başlatılan bir karalama kampanyasıdır ve gerekli hukuki işlemler yapılacaktır. Emre hakkında bugüne kadar kötü bir şey söylemedim. O daha genç ve yara alsın istemiyorum. Bu işi yapanlarla hukuk önünde hesaplaşacağım! Emre'yi keşfedip Türkiye'ye kazandırdım. Şimdi bakıyorum da Emre gidince herkes silahlarını bana doğrultmuş. Zaman kim haklı gösterecek."
 

Emre Mor'un eski danışmanından transfer açıklaması


Emre Mor'un eski danışmanı Soofizadeh, genç yıldızın Inter'e transferinin neden gerçekleşmediği konusunda, "Inter ile anlaştık fakat sonra kontrat şartları değiştirildi. İstekler değişti. Emre'nin serbest kalma bedelinin 80 milyon euro olmasını istediler. Her anlaştığımızda Inter yönetimi anlaşmayı bozdu ve farklı farklı isteklerde bulundu. Bu yüzden transfer gerçekleşmedi." ifadelerini kullandı. 
"BARCELONA VE REAL MADRİD EMRE MOR'U İSTEMEDİ"

Emre Mor'un Barceloveya veya Real Madrid kulüplerinden birine transfer olmayı istediğini söyleyen Soofizadeh, "Inter dışında Emre'yi Lille, Everton, Huddersfield ve Real Betis istedi. Ancak Emre'nin isteği Real Madrid veya Barcelona'ya gitmekti. Bu kulüpler ise Emre Mor'u istemedi." ifadelerini kullandı. 

FutbolArena Haber Turu (22 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.