comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Emre Mor: "Türkiye'de oynamak istediğim tek kulübe geldim"

03 Temmuz 2022, Pazar 18:44
Emre Mor:

Emre Mor, Avusturya kampında basın mensuplarına yaptığı açıklamada Türkiye'de oynamak istediği tek kulübün Fenerbahçe olduğunu söyledi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin yeni transferi Emre Mor, Avusturya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

Emre Mor, geçen sezon Fenerbahçe'ye gelmek için plan yaptığını, bunun için çok çalıştığını ve Türkiye'de oynamak istediği tek kulübün Fenerbahçe olduğunu söyledi. 
KAMP DÖNEMİ HAKKINDA

Zor ve sıkı şekilde çalışıyoruz. Sonradan gelip adapte olmam gerekiyordu. Hızlı bir şekilde adapte olmam biraz daha zor oluyor ama daha iyi gidiyor. Hazırlık maçlarında iyi performanslar ortaya koyduk. İyi ilerlediğimizi düşünüyorum. İdmanlarımız devam ediyor. Sıkı ve ciddi bir şekilde çalışmalarımı sürdürüyoruz. Dinamo Kiev maçına kadar bu şekilde hazırlanıyoruz..

"TÜRKİYE'DE OYNAMAK İSTEDİĞİM TEK KULÜP FENERBAHÇE'YDİ"

Çok mutluyum. Geçen sezon bir plan oluşturmuştum. Sene sonunda Fenerbahçe'ye gidebilmekti. Bu planım doğrultusunda hareket ettim. Fenerbahçe'de olduğum için çok . Fatih Karagümrük'te benim için iyi oldu. Çok şey değişti. Mental eksikliğim vardı ama bunu değiştirdim. Etrafımdaki insanlar, çalıştığım insanlar hep doğru insanlardı. Yeniden doğmak istiyordum ve bunda da başarılı olduğumu hissediyorum. Başarımda herkesin etkisi oldu. Volkan hoca da aynı şekilde. Onun da çok etkisi oldu. Fatih Karagümrük'e gelirken çok fit değildim ve daha doğrusu çok takım idmanı yapmamıştım. 

"ARDA GÜLER'DE İLK ZAMANLARIMI GÖRÜYORUM"

Arda Güler'de benim ilk geldiğim zamanı görüyorum. Şüphesiz ona yardımcı olacağım. Yaptığım yanlışları yapmama konusunda kendi tecrübelerimi ona aktaracağım. İnsanlara yardım etmeyi seviyorum. Arda çok kaliteli bir futbolcu. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!