comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Emre Bol: 'Bütün Fenerbahçeliler Galatasaraylı'

14 Nisan 2018, Cumartesi 21:18

Fenerbahçe'nin, Sivasspor'u deplasmanda 2-1 mağlup ettiği karşılaşmayı maçın ardından Emre Bol yorumladı. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 29. haftasında deplasmanda Sivasspor'u 2-1 mağlup etti. Maçın ardından A Spor'da Emre Bol müsabakayı yorumladı. 
 

Sivasspor 1-2 Fenerbahçe Emre Bol'un yorumları


"FENERBAHÇE 4 NUMARALI ADAY"

Fenerbahçe'nin bu saatten sonra maç kaybedeceğini düşünmüyorum. Ancak elinde değil. Rakiplerinin durumunu bekleyecek. Hala bu hafta itibariyle söylüyorum, şampiyonluk yarışının ne yazık ki 4 numaralı adayı. En düşük oranı olan takımlardan birisi. 
"AYKUT KOCAMAN'A ÖYLE BÜYÜK TEPKİ OLMADI"

Havaalanında konuşulan konuyu söylemek istiyorum. Sosyal medyada Sivas'ta Aykut Kocaman'a tepki diye haberler çıktı. Ben olayın yaşandığı yerden değilim. Sadece 1 kişi... Taraftar mı, şovmen mi yoksa başkalarının adamı bilemem ama üzerinde Fenerbahçe forması vardı. İşte Aykut Kocaman'a garip bir şeyler söyledi. Sosyal medyada Aykut Kocaman'a tepki haberleri çıktı ama böyle bir şey yok. Göz altına da alınmış olabilir. 

"ELEŞTİRİ İLE TERBİYESİZLİK ARASINDAKİ SINIRI AYIRMAK GEREKİYOR"

Böyle saygısızca, terbiyesizce söyleri ben de kabul etmiyorum. Terbiyesizlikle eleştiri sınırı ayırmak gerekiyor. Aykut Kocaman'a tepki olmadı. Bir taraftarın kendini bilmezliğidir bu. Bunu da söylemek istiyorum. 

"BÜTÜN FENERBAHÇELİLER GALATASARAYLI"

Galatasaray - Başakşehir maçı akşamında bütün Fenerbahçeliler, Galatasaraylı. Eğer Başakşehir kazanırsa bu saatten sonra şampiyonluğu vereceklerini sanmıyorum. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.