comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Emre Belözoğlu'ndan Tahir Karapınar sözleri

10 Haziran 2020, Çarşamba 14:09
Emre Belözoğlu'ndan Tahir Karapınar sözleri

Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu son 8 hafta için takımın başına getirilen teknik direktör Tahir Karapınar ile ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik direktörlük koltuğuna son 8 hafta için Tahir Karapınar getirildi. Gelecek sezon altyapı sorumluluğunu alacak olan Karapınar'ın göreve getirilmesinde rol oynayan Emre Belözoğlu açıklamalarda bulundu. Hürriyet Gazetesi'ne konuşan tecrübeli futbolcu şunları söyledi:

"TAHİR HOCAMI ÇOK SEVER, SAYARIM"
"Çok güzel bir insandır Tahir Ağabey. Benim kendisini tanımam çok eskiye dayanmıyor 3-4 yıldır tanıyorum. Ancak burada mühim olan en önemli şey herkesin Tahir Hoca'yı çok sevip çok saymasıdır. Bu benim için de böyledir ben de herkes gibi Tahir Hocam'ı çok sever ve sayarım. Altyapı tecrübesi, birikimi, insanlığıyla Tahir Hoca Dereağzı'nda çok güzel işler yapacaktır. Milli takım, Ege-Akdeniz bölge oyuncu tarama havuzunun da çok geniş olması ayrı bir avantaj. Seneye düşünülen bir hamleydi fakat mevcut Pro Lisans ihtiyacımız ve tecrübesinden A takımda da 8 hafta faydalanma düşüncemizle hamleyi öne çektik."
 

Fenerbahçe'nin yeni hocası Tahir Karapınar'ın kariyeri


Daha önce 2009 yılında Altay'da teknik direktörlük yapan Tahir Karapınar, daha sonra Gaziantepspor ve Manisaspor'da yardımcı antrenör olarak çalıştı.  

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!