comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Emre Belözoğlu'ndan şampiyonluk sözleri! "İnanıyorum"

01 Mayıs 2021, Cumartesi 12:06
Emre Belözoğlu'ndan şampiyonluk sözleri!

Fenerbahçe'de teknik sorumlu Emre Belözoğlu, futbolcularla bir görüşme gerçekleştirdi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik sorumlu Emre Belözoğlu, Alanyaspor maçı sonrası yapılan ilk idman öncesinde takıma yönelik bir konuşma gerçekleştirdi. Emre Belözoğlu, "Ben inanıyorum kupa ile taçlandıracaksınız. Size, takımımıza güveniyorum!" dedi.

"FENERBAHÇE'NİN OLDUĞU YERDE HER ZAMAN UMUT VARDIR"
Fenerbahçe'de Futbol A Takım Direktörü Emre Belözoğlu, Alanya maçı sonrası yapılan ilk antrenmanda takımını etrafına topladı ve "son maça, son düdüğe kadar mücadele" talimatı verdi.

 “Fenerbahçe için her zaman ihtimal vardır” ifadelerini kullanan genç teknik adam, “Çok önemli 4 maça çıkacağız, yoğun maç temposunda oynayan oynamayan herkes hazır olacak, hala her şey mümkün” şeklinde konuştu.

"BEN SİZE İNANIYORUM"

Oyuncu grubuna “sizler çok iyi takımsınız, kalan 4 maçta da her puana talip olacak ve kazanıp yolun sonunda kadar gideceksiniz. Ben inanıyorum kupa ile taçlandıracaksınız. Size, takımımıza güveniyorum!” sözleri ile seslendi.

Takım adına söz alan Kaptan Gökhan Gönül ise Alanyaspor maçında gördüğü kırmızı karttan dolayı arkadaşlarından ve teknik heyetten özür diledi.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"