comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Emre Belözoğlu'ndan Ömer Faruk Beyaz açıklaması

05 Kasım 2020, Perşembe 13:16
Emre Belözoğlu'ndan Ömer Faruk Beyaz açıklaması

Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu basın mensuplarıyla sohbet toplantısı gerçekleştirdi.

FutbolArena - Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu, bu sabah gerçekleştirilen antrenman öncesinde basın mensuplarıyla sohbet toplantısı düzenledi. Belözoğlu, "Ömer Faruk Beyaz bizim çok değer verdiğimiz bir oyuncu. Taraftarımızın da ona değer verdiğini biliyoruz." dedi.

"TARAFTARLARIMIZIN HER ŞARTTA DESTEK VERMESİNİ İSTİYORUZ"
"Yeni bir takım, yeni bir sportif direktör ve henüz 2. yılında bir başkan var. Ama aldığımız sonuçlar hepimizi mutlu ediyor. Skorlar yanımızda, oyun olarak da iyi bir futbol ortaya koyuyoruz. Umarım böyle devam edecek. Yapacak çok işimiz var. Camiamızda ve taraftarımızdan tek beklentimiz sabır ve güven. Futbolda iyi olduğu kadar kötü sonuçlar da var. Taraftarımızın her şartta bize destek vermesini bekliyoruz."

"EROL HOCA'NIN BAŞARISINA ODAKLANDIK" 

"Bizim en büyük görevimiz Erol Hoca'ya yardım etmek. Tamamen Erol Hoca'nın başarısına odaklandık. Hep birlikte ona yardım etmeliyiz."

"ÖMER FARUK BEYAZ'A ÇOK DEĞER VERİYORUZ"

"Ömer Faruk Beyaz bizim çok değer verdiğimiz bir oyuncu. Taraftarımızın da ona değer verdiğini biliyoruz. Onun kariyeri için iyi bir plan ve proje ile ilerleyeceğiz. Geçen hafta menajeri geldi ama görüşemedik. Bu konunun iyi bir şekilde neticeleneceğini düşünüyorum."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"